Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1360

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, Luksusowe 3 pokojowe mieszkanie Mokotów 79 mkw
1 569 000 zł
1 568 000 zł

Luksusowe 3 pokojowe mieszkanie Mokotów 79 mkw

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    79 m2
  • Cena za m2:
    19 848 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Luksusowe 3 pokojowe mieszkanie Mokotów 79 mkw

Warszawa, Mokotów, Obrzeżna
1 569 000 zł
1 568 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 3 pok. Gotowe do wprowadzenia - metro Młynów
959 000 zł

3 pok. Gotowe do wprowadzenia - metro Młynów

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    43 m2
  • Cena za m2:
    21 860 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pok. Gotowe do wprowadzenia - metro Młynów

Warszawa, Wola, Jana Długosza
959 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Centrum Warszawy | 2 pokoje | Gotowe pod wynajem
762 100 zł

Centrum Warszawy | 2 pokoje | Gotowe pod wynajem

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    20 497 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Centrum Warszawy | 2 pokoje | Gotowe pod wynajem

Warszawa, Śródmieście, Mazowiecka
762 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 4pokojowy segment z ogródkiem na rodzinnym osiedlu
995 000 zł

4pokojowy segment z ogródkiem na rodzinnym osiedlu

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    11 666 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4pokojowy segment z ogródkiem na rodzinnym osiedlu

Warszawa, Białołęka, Piknikowa
995 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Żerań, Komfort życia blisko natury 2 pok. Starowiślna
732 000 zł

Komfort życia blisko natury 2 pok. Starowiślna

Warszawa, Białołęka Żerań
  • Powierzchnia:
    43 m2
  • Cena za m2:
    16 995 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Komfort życia blisko natury 2 pok. Starowiślna

Warszawa, Białołęka Żerań, Starowiślna
732 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Mieszkanie na sprzedaż
1 499 900 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    113 m2
  • Cena za m2:
    13 261 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo, Górczewska
1 499 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Do remontu | dwa osobne pokoje | jasne | piwnica
629 000 zł

Do remontu | dwa osobne pokoje | jasne | piwnica

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    16 465 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Do remontu | dwa osobne pokoje | jasne | piwnica

Warszawa, Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
629 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Dwa pokoje | piwnica | miejsce postojowe
619 000 zł

Dwa pokoje | piwnica | miejsce postojowe

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    16 204 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwa pokoje | piwnica | miejsce postojowe

Warszawa, Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
619 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Taras i 2 balkony 2020 r. Trójstronne Garaż
1 645 000 zł

Taras i 2 balkony 2020 r. Trójstronne Garaż

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    79 m2
  • Cena za m2:
    20 741 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Taras i 2 balkony 2020 r. Trójstronne Garaż

Warszawa, Wilanów, Rycerstwa Polskiego
1 645 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Dwupoziomowe w Markach na granicy z Targówkiem
836 000 zł

Dwupoziomowe w Markach na granicy z Targówkiem

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    97 m2
  • Cena za m2:
    8 618 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowe w Markach na granicy z Targówkiem

powiat wołomiński, Marki
836 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.