Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1360

Zmień widok:
Warszawa, Wawer Anin, Połowa willi wraz z 1000m ogrodem na Starym Aninie
1 780 000 zł

Połowa willi wraz z 1000m ogrodem na Starym Aninie

Warszawa, Wawer Anin
  • Powierzchnia:
    125 m2
  • Cena za m2:
    14 240 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Połowa willi wraz z 1000m ogrodem na Starym Aninie

Warszawa, Wawer Anin, Homera
1 780 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Ferio | pod biuro/usługi | 7 pokoi | Międzylesie
1 950 000 zł

Ferio | pod biuro/usługi | 7 pokoi | Międzylesie

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    13 000 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Ferio | pod biuro/usługi | 7 pokoi | Międzylesie

Warszawa, Wawer
1 950 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Mieszkanie na wynajem
1 900 zł

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    47 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Bemowo, Rozłogi
1 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Po remoncie Od zaraz Powiśle Świetny widok
725 000 zł

Po remoncie Od zaraz Powiśle Świetny widok

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    18 959 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Po remoncie Od zaraz Powiśle Świetny widok

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Fabryczna
725 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, 3 pokoje z panoramicznym widokiem | 73 m²| Bielany
1 450 000 zł

3 pokoje z panoramicznym widokiem | 73 m²| Bielany

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    19 923 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje z panoramicznym widokiem | 73 m²| Bielany

Warszawa, Bielany, Wólczyńska
1 450 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, nowoczesny segment | stan deweloperski | Wilanów
3 000 000 zł

nowoczesny segment | stan deweloperski | Wilanów

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    219 m2
  • Cena za m2:
    13 664 zł

nowoczesny segment | stan deweloperski | Wilanów

powiat Warszawa, Warszawa, Wiedeńska
3 000 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Dom, kilka minut od Warszawy
1 969 000 zł

Dom, kilka minut od Warszawy

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    141 m2
  • Cena za m2:
    13 934 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom, kilka minut od Warszawy

powiat wołomiński, Marki, Podolska
1 969 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 3 pokoje kuchnia
889 000 zł

3 pokoje kuchnia

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    13 890 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje kuchnia

Warszawa, Bemowo, Karabeli
889 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony
1 050 000 zł

Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    179 m2
  • Cena za m2:
    5 864 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony

powiat wołomiński, Wołomin, Chodkiewicza
1 050 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Solec, Górnośląska | stan deweloperski | 3 pokoje
944 000 zł

Górnośląska | stan deweloperski | 3 pokoje

Warszawa, Śródmieście Solec
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    20 977 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Górnośląska | stan deweloperski | 3 pokoje

Warszawa, Śródmieście Solec, Górnośląska
944 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.