Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1366

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów Wierzbno, Słoneczne 2 pok. w kamienicy przy metrze Wierzbno
3 350 zł

Słoneczne 2 pok. w kamienicy przy metrze Wierzbno

Warszawa, Mokotów Wierzbno
  • Powierzchnia:
    31 m2
  • Cena za m2:
    108 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Słoneczne 2 pok. w kamienicy przy metrze Wierzbno

Warszawa, Mokotów Wierzbno, Aleja Niepodległości
3 350 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Wysoki, 3 pokojowe mieszkanie z potencjałem
849 000 zł

3 pokojowe mieszkanie z potencjałem

Warszawa, Wilanów Wysoki
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    12 867 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokojowe mieszkanie z potencjałem

Warszawa, Wilanów Wysoki, Jana Iii Sobieskiego
849 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skierdy, Wolnostojący parterowy dom z garażem i ogrodem
1 290 000 zł

Wolnostojący parterowy dom z garażem i ogrodem

powiat legionowski, Skierdy
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    8 600 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Wolnostojący parterowy dom z garażem i ogrodem

powiat legionowski, Skierdy, Zielona
1 290 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Kobiałka, Segment.Garaż. Strych 31 mkw gratis.
1 280 000 zł

Segment.Garaż. Strych 31 mkw gratis.

Warszawa, Białołęka Kobiałka
  • Powierzchnia:
    103 m2
  • Cena za m2:
    12 349 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Segment.Garaż. Strych 31 mkw gratis.

Warszawa, Białołęka Kobiałka, Mochtyńska
1 280 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Apartament przy ul. Nowogrodzkiej 74
4 900 zł

Apartament przy ul. Nowogrodzkiej 74

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    108 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Apartament przy ul. Nowogrodzkiej 74

Warszawa, Ochota, Nowogrodzka
4 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Grochów, 3 Pokoje z balkonem
4 500 zł

3 Pokoje z balkonem

Warszawa, Praga-Południe Grochów
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    61 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 Pokoje z balkonem

Warszawa, Praga-Południe Grochów, Wspólna Droga
4 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Raków, Nowe 2 pokoje 52 m2, oddzielna kuchnia, klima
4 500 zł

Nowe 2 pokoje 52 m2, oddzielna kuchnia, klima

Warszawa, Włochy Raków
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    86 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowe 2 pokoje 52 m2, oddzielna kuchnia, klima

Warszawa, Włochy Raków, Aleja Krakowska
4 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, 3 pokoje po remoncie
790 000 zł

3 pokoje po remoncie

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    15 520 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje po remoncie

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Cyrklowa
790 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na sprzedaż
990 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    20 702 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście, Świętojerska
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Fort Bema, Jasne z balkonem widok na zieleń Bemowo
660 000 zł

Jasne z balkonem widok na zieleń Bemowo

Warszawa, Bemowo Fort Bema
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    12 692 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Jasne z balkonem widok na zieleń Bemowo

Warszawa, Bemowo Fort Bema, Mieczysława Wolfkego
660 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.