Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1364

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście, Klimatyczne 3 pokoje w prestiżowej lokalizacji.
5 300 zł

Klimatyczne 3 pokoje w prestiżowej lokalizacji.

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    98 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Klimatyczne 3 pokoje w prestiżowej lokalizacji.

Warszawa, Śródmieście, Litewska
5 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Kawalerka na Domaniewskiej
2 050 zł

Kawalerka na Domaniewskiej

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    55 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka na Domaniewskiej

Warszawa, Mokotów, Domaniewska
2 050 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Stegny, Rozkładowe 3 pokoje do własnej aranżacji
663 000 zł

Rozkładowe 3 pokoje do własnej aranżacji

Warszawa, Mokotów Stegny
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    12 485 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Rozkładowe 3 pokoje do własnej aranżacji

Warszawa, Mokotów Stegny, Sewastopolska
663 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Jaskółowo, Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Jaskółowo
770 000 zł

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Jaskółowo

powiat nowodworski, Jaskółowo
  • Powierzchnia:
    129 m2
  • Cena za m2:
    5 968 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Jaskółowo

powiat nowodworski, Jaskółowo
770 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki, 2 pok., 42m2, Osiedle Młodych do remontu
370 000 zł

2 pok., 42m2, Osiedle Młodych do remontu

powiat nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    8 734 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok., 42m2, Osiedle Młodych do remontu

powiat nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki, Rtm. Witolda Pileckiego
370 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Wolne od czerwca, z garażem i komórką!
3 000 zł

Wolne od czerwca, z garażem i komórką!

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    62 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wolne od czerwca, z garażem i komórką!

Warszawa, Bielany, Loteryjki
3 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Dwupokojowe z oddzielną kuchnią Świętojerska
990 000 zł

Dwupokojowe z oddzielną kuchnią Świętojerska

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    20 702 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwupokojowe z oddzielną kuchnią Świętojerska

Warszawa, Śródmieście, Świętojerska
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Wierzbno, Słoneczne 2 pok. w kamienicy przy metrze Wierzbno
3 350 zł

Słoneczne 2 pok. w kamienicy przy metrze Wierzbno

Warszawa, Mokotów Wierzbno
  • Powierzchnia:
    31 m2
  • Cena za m2:
    108 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Słoneczne 2 pok. w kamienicy przy metrze Wierzbno

Warszawa, Mokotów Wierzbno, Aleja Niepodległości
3 350 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Wysoki, 3 pokojowe mieszkanie z potencjałem
849 000 zł

3 pokojowe mieszkanie z potencjałem

Warszawa, Wilanów Wysoki
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    12 867 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokojowe mieszkanie z potencjałem

Warszawa, Wilanów Wysoki, Jana Iii Sobieskiego
849 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skierdy, Wolnostojący parterowy dom z garażem i ogrodem
1 290 000 zł

Wolnostojący parterowy dom z garażem i ogrodem

powiat legionowski, Skierdy
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    8 600 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Wolnostojący parterowy dom z garażem i ogrodem

powiat legionowski, Skierdy, Zielona
1 290 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.