Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1364

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Północ, M3 - 45m² - Balkon - METRO - Dwustronne
579 000 zł

M3 - 45m² - Balkon - METRO - Dwustronne

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    12 895 zł
  • Liczba pokoi:
    3

M3 - 45m² - Balkon - METRO - Dwustronne

Warszawa, Praga-Północ, Wileńska
579 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w Starej Miłośnie
730 000 zł

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w Starej Miłośnie

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    11 300 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w Starej Miłośnie

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Gościniec
730 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Mokotów / Łazienki Królewskie / Po remoncie
2 800 zł

Mokotów / Łazienki Królewskie / Po remoncie

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    84 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mokotów / Łazienki Królewskie / Po remoncie

Warszawa, Mokotów, Sielecka
2 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Kawalerka na Starych Bielanach 2000 zł
2 000 zł

Kawalerka na Starych Bielanach 2000 zł

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    21 m2
  • Cena za m2:
    95 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka na Starych Bielanach 2000 zł

Warszawa, Bielany, Stefana Żeromskiego
2 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 19 Dzielnica- 2 pokoje- sprzedam
1 156 000 zł

19 Dzielnica- 2 pokoje- sprzedam

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    29 994 zł
  • Liczba pokoi:
    2

19 Dzielnica- 2 pokoje- sprzedam

Warszawa, Wola, Kolejowa
1 156 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 3 Pokoje Metro Balkon Wysoki Standard
4 800 zł

3 Pokoje Metro Balkon Wysoki Standard

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    70 m2
  • Cena za m2:
    68 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 Pokoje Metro Balkon Wysoki Standard

Warszawa, Wola, Mroczna
4 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 2 Pokojowe Wysoki Standard Metro Garaż
3 200 zł

2 Pokojowe Wysoki Standard Metro Garaż

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    94 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 Pokojowe Wysoki Standard Metro Garaż

Warszawa, Bemowo, Lazurowa
3 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, 19 Dzielnica- 2 pokoje- sprzedam
1 156 000 zł

19 Dzielnica- 2 pokoje- sprzedam

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    29 641 zł
  • Liczba pokoi:
    2

19 Dzielnica- 2 pokoje- sprzedam

Warszawa, Śródmieście, Kolejowa
1 156 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Wyględów, Wysoki standard | Własny ogródek | Komórka i garaż
1 180 000 zł

Wysoki standard | Własny ogródek | Komórka i garaż

Warszawa, Mokotów Wyględów
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    23 137 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wysoki standard | Własny ogródek | Komórka i garaż

Warszawa, Mokotów Wyględów, Białej Floty
1 180 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Czyste, Lokal z witryną / 19 dzielnica Wola/ Gastro
20 640 zł

Lokal z witryną / 19 dzielnica Wola/ Gastro

Warszawa, Wola Czyste
  • Powierzchnia:
    93 m2
  • Cena za m2:
    220 zł

Lokal z witryną / 19 dzielnica Wola/ Gastro

Warszawa, Wola Czyste, Kolejowa
20 640 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.