Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1364

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Jasne m2/3, super lokalizacja
599 000 zł
598 000 zł

Jasne m2/3, super lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    43 m2
  • Cena za m2:
    13 810 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Jasne m2/3, super lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Gen. Augusta Emila Fieldorfa \"Nila\"
599 000 zł
598 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie 3-pokojowe do remontu na bliskiej Woli
749 000 zł

Mieszkanie 3-pokojowe do remontu na bliskiej Woli

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    16 353 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 3-pokojowe do remontu na bliskiej Woli

Warszawa, Wola, Pańska
749 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, 3-pokoje z dużym balkonem, podwójnym m. postojowym
670 000 zł

3-pokoje z dużym balkonem, podwójnym m. postojowym

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    12 825 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokoje z dużym balkonem, podwójnym m. postojowym

powiat wołomiński, Radzymin, Lecha Falandysza
670 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie do sprzedania w Centrum
1 076 000 zł

Mieszkanie do sprzedania w Centrum

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    22 416 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie do sprzedania w Centrum

Warszawa, Śródmieście, Emiliana Konopczyńskiego
1 076 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Luksusowy dom z Oranżerią | Rezydencje Pałacowa
6 499 000 zł

Luksusowy dom z Oranżerią | Rezydencje Pałacowa

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    235 m2
  • Cena za m2:
    27 655 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Luksusowy dom z Oranżerią | Rezydencje Pałacowa

Warszawa, Wilanów, Wiedeńska
6 499 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Sprzedaż nieruchomości w świetnej lokalizacji
982 000 zł

Sprzedaż nieruchomości w świetnej lokalizacji

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    19 008 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Sprzedaż nieruchomości w świetnej lokalizacji

Warszawa, Wola, Ogrodowa
982 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Nieruchomość 44,30/blisko wał Wiślany/
579 000 zł

Nieruchomość 44,30/blisko wał Wiślany/

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    13 069 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nieruchomość 44,30/blisko wał Wiślany/

Warszawa, Białołęka, Aluzyjna
579 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus Szamoty, ★3 pokoje ★ 2x Klimatyzacja ★Niski czynsz
938 000 zł

★3 pokoje ★ 2x Klimatyzacja ★Niski czynsz

Warszawa, Ursus Szamoty
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    16 986 zł
  • Liczba pokoi:
    3

★3 pokoje ★ 2x Klimatyzacja ★Niski czynsz

Warszawa, Ursus Szamoty, Edwarda Habicha
938 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro
1 760 000 zł

Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    69 m2
  • Cena za m2:
    25 507 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro

Warszawa, Wola, Skierniewicka
1 760 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Natolin, Mieszkanie na sprzedaż
690 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Natolin
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    13 243 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Natolin, Meander
690 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.