Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1363

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście, Mokotowska 2pokoje z balkonami! oddzielna kuchnia
3 900 zł

Mokotowska 2pokoje z balkonami! oddzielna kuchnia

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    78 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mokotowska 2pokoje z balkonami! oddzielna kuchnia

Warszawa, Śródmieście, Mokotowska
3 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Biznesowa dzielnica | Giełdowa | Metro | Rondo ONZ
6 500 zł

Biznesowa dzielnica | Giełdowa | Metro | Rondo ONZ

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    75 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Biznesowa dzielnica | Giełdowa | Metro | Rondo ONZ

Warszawa, Wola, Giełdowa
6 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Browary Warszawskie | Prestiż | Komfort | ROI
1 100 000 zł

Browary Warszawskie | Prestiż | Komfort | ROI

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    30 186 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Browary Warszawskie | Prestiż | Komfort | ROI

Warszawa, Wola, Krochmalna
1 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, centrum, 3 pokoje, nieumeblowane, balkon
3 500 zł

centrum, 3 pokoje, nieumeblowane, balkon

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    72 zł
  • Liczba pokoi:
    3

centrum, 3 pokoje, nieumeblowane, balkon

Warszawa, Śródmieście, Pańska
3 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, 2 pokoje przy Placu Zbawiciela
879 000 zł

2 pokoje przy Placu Zbawiciela

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    19 922 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje przy Placu Zbawiciela

Warszawa, Śródmieście
879 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Wilanów Królewski / 2 pokoje / balkon / garaż
4 000 zł

Wilanów Królewski / 2 pokoje / balkon / garaż

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    62 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wilanów Królewski / 2 pokoje / balkon / garaż

Warszawa, Wilanów, Stanisława Kostki Potockiego
4 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Dom dla rodziny, z ogrodem!
1 430 000 zł

Dom dla rodziny, z ogrodem!

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    148 m2
  • Cena za m2:
    9 634 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom dla rodziny, z ogrodem!

Warszawa, Wawer, Lebiodowa
1 430 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie na sprzedaż
523 509 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    29 m2
  • Cena za m2:
    17 990 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola, Płocka
523 509 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Mieszkanie na sprzedaż
657 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    17 853 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ, Józefa Szanajcy
657 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Tarchomin, Mieszkanie na sprzedaż
759 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka Tarchomin
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    12 545 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka Tarchomin, Adama Ciołkosza
759 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.