Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1363

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście Muranów, Dwustronne mieszkanie na Muranowie
1 535 000 zł
1 489 000 zł

Dwustronne mieszkanie na Muranowie

Warszawa, Śródmieście Muranów
  • Powierzchnia:
    62 m2
  • Cena za m2:
    23 729 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwustronne mieszkanie na Muranowie

Warszawa, Śródmieście Muranów, Inflancka
1 535 000 zł
1 489 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Duże 3 pokoje, widna kuchnia, do remontu, metro
828 000 zł

Duże 3 pokoje, widna kuchnia, do remontu, metro

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    12 034 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Duże 3 pokoje, widna kuchnia, do remontu, metro

Warszawa, Ursynów, Polinezyjska
828 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Biuro i mieszkanie, dwa wejścia, parter, taras !!!
1 499 000 zł

Biuro i mieszkanie, dwa wejścia, parter, taras !!!

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    17 845 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Biuro i mieszkanie, dwa wejścia, parter, taras !!!

Warszawa, Wilanów, Aleja Wilanowska
1 499 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Anin, Unikalny dom w Starym Aninie - 10 pokoi
4 000 000 zł

Unikalny dom w Starym Aninie - 10 pokoi

Warszawa, Wawer Anin
  • Powierzchnia:
    683 m2
  • Cena za m2:
    5 856 zł
  • Liczba pokoi:
    10

Unikalny dom w Starym Aninie - 10 pokoi

Warszawa, Wawer Anin
4 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Najwyższe piętro | Jedyne mieszkanie na piętrze
1 990 000 zł

Najwyższe piętro | Jedyne mieszkanie na piętrze

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    104 m2
  • Cena za m2:
    19 024 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Najwyższe piętro | Jedyne mieszkanie na piętrze

Warszawa, Białołęka, Głębocka
1 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Młynów, Metro Płocka Przestronne 2 pokoje Od zaraz!
3 800 zł

Metro Płocka Przestronne 2 pokoje Od zaraz!

Warszawa, Wola Młynów
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    77 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Metro Płocka Przestronne 2 pokoje Od zaraz!

Warszawa, Wola Młynów, Stanisława Staszica
3 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, 1-pokojowe 32 m2 | Metro Racławicka | Piwnica
2 499 zł

1-pokojowe 32 m2 | Metro Racławicka | Piwnica

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    32 m2
  • Cena za m2:
    78 zł
  • Liczba pokoi:
    1

1-pokojowe 32 m2 | Metro Racławicka | Piwnica

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Jarosława Dąbrowskiego
2 499 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Wola, 2 pokoje-35m2, Krochmalna 44,
4 900 zł

Wola, 2 pokoje-35m2, Krochmalna 44,

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    140 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wola, 2 pokoje-35m2, Krochmalna 44,

Warszawa, Wola, Krochmalna
4 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Działka budowlana | MPZP | Jednorodzinna | Usługi
870 000 zł

Działka budowlana | MPZP | Jednorodzinna | Usługi

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    436 m2
  • Cena za m2:
    1 995 zł

Działka budowlana | MPZP | Jednorodzinna | Usługi

Warszawa, Praga-Południe, Dynowska
870 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Jasne 3 pokoje | Panorama miasta
720 000 zł

Jasne 3 pokoje | Panorama miasta

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    15 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Jasne 3 pokoje | Panorama miasta

Warszawa, Praga-Południe, Ostrobramska
720 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.