Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1363

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, Point House Widok na park Balkon Garderoba
1 030 000 zł

Point House Widok na park Balkon Garderoba

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    58 m2
  • Cena za m2:
    17 627 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Point House Widok na park Balkon Garderoba

Warszawa, Mokotów, Aleja Wyścigowa
1 030 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, 2 pokojowe, na wynajem lub pierwsze mieszkanie
529 000 zł

2 pokojowe, na wynajem lub pierwsze mieszkanie

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    14 297 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokojowe, na wynajem lub pierwsze mieszkanie

Warszawa, Bielany, Przy Agorze
529 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Dwa osobne pokoje plus kuchnia - Ochota
2 500 zł

Dwa osobne pokoje plus kuchnia - Ochota

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    44 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwa osobne pokoje plus kuchnia - Ochota

Warszawa, Ochota, Grójecka
2 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Mieszkanie na sprzedaż
549 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    15 913 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe, Wojciecha Chrzanowskiego
549 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Ostatnie piętro | Wysokie | Centrum | Parking
1 199 000 zł

Ostatnie piętro | Wysokie | Centrum | Parking

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    24 979 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Ostatnie piętro | Wysokie | Centrum | Parking

Warszawa, Śródmieście, Wspólna
1 199 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Osiedle Wilno I Widoki na Centum I Klimatyzacja
1 040 000 zł
1 020 000 zł

Osiedle Wilno I Widoki na Centum I Klimatyzacja

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    62 m2
  • Cena za m2:
    16 401 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Osiedle Wilno I Widoki na Centum I Klimatyzacja

Warszawa, Targówek, Bukowiecka
1 040 000 zł
1 020 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Mieszkanie dwupoziomowe
1 595 000 zł

Mieszkanie dwupoziomowe

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    149 m2
  • Cena za m2:
    10 656 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Mieszkanie dwupoziomowe

powiat wołomiński, Ząbki, Bociania
1 595 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Pejzażowa | 1 pokój | loggia
676 400 zł

Pejzażowa | 1 pokój | loggia

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    20 496 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Pejzażowa | 1 pokój | loggia

Warszawa, Mokotów, Pejzażowa
676 400 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz, Zapraszam
2 700 zł

Zapraszam

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    75 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Zapraszam

Warszawa, Żoliborz, Kazimierza Promyka
2 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Przytulne Zielona Okolica Osobna Kuchnia
650 000 zł

Przytulne Zielona Okolica Osobna Kuchnia

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    15 853 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Przytulne Zielona Okolica Osobna Kuchnia

Warszawa, Praga-Południe, Szklanych Domów
650 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.