Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1363

Zmień widok:
powiat legionowski, Józefów, Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia
1 339 000 zł

Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia

powiat legionowski, Józefów
  • Powierzchnia:
    115 m2
  • Cena za m2:
    11 624 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia

powiat legionowski, Józefów, Złota
1 339 000 zł
Szczegóły
powiat wyszkowski, Dębienica, Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha
1 400 000 zł

Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha

powiat wyszkowski, Dębienica
  • Powierzchnia:
    282 m2
  • Cena za m2:
    4 959 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha

powiat wyszkowski, Dębienica
1 400 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach
810 000 zł

Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    11 971 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach

powiat wołomiński, Ząbki, Józefa Piłsudskiego
810 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Wyjątkowe 2-pokoje w historycznej kamienicy- Praga
770 000 zł

Wyjątkowe 2-pokoje w historycznej kamienicy- Praga

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    19 543 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wyjątkowe 2-pokoje w historycznej kamienicy- Praga

Warszawa, Praga-Północ, Folwarczna
770 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Klimatyczne 2-pokoje w zrewitalizowanej kamienicy
770 000 zł

Klimatyczne 2-pokoje w zrewitalizowanej kamienicy

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    19 543 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Klimatyczne 2-pokoje w zrewitalizowanej kamienicy

Warszawa, Praga-Północ, Folwarczna
770 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie
520 000 zł

Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    10 855 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie

Warszawa, Targówek Bródno, Wyszogrodzka
520 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, 4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki
690 000 zł

4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    88 m2
  • Cena za m2:
    7 840 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki

powiat wołomiński, Marki, Miedziana
690 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Mieszkanie na sprzedaż
489 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    12 225 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Targówek, Żuromińska
489 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Zacisze, Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro
2 050 000 zł

Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    741 m2
  • Cena za m2:
    2 766 zł

Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro

Warszawa, Targówek Zacisze
2 050 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, Do sprzedaży 2 pokojowe na Bródnie
510 000 zł

Do sprzedaży 2 pokojowe na Bródnie

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    10 991 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Do sprzedaży 2 pokojowe na Bródnie

Warszawa, Targówek Bródno, Wacława Tokarza
510 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.