Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście Południowe, Biuro/Mieszkanie Centrum l Prąd Gaz Alarm w cenie
6 900 zł

Biuro/Mieszkanie Centrum l Prąd Gaz Alarm w cenie

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    82 m2
  • Cena za m2:
    83 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Biuro/Mieszkanie Centrum l Prąd Gaz Alarm w cenie

Warszawa, Śródmieście Południowe, Wspólna
6 900 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Mieszkanie jak Dom – Ogródek, Kominek, 87 m² | Mar
900 000 zł

Mieszkanie jak Dom – Ogródek, Kominek, 87 m² | Mar

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    88 m2
  • Cena za m2:
    10 158 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie jak Dom – Ogródek, Kominek, 87 m² | Mar

powiat wołomiński, Marki, Legionowa
900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Jasne / Trójstronne / Klimatyzacja
1 050 000 zł

Jasne / Trójstronne / Klimatyzacja

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    19 430 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Jasne / Trójstronne / Klimatyzacja

Warszawa, Mokotów, Cybernetyki
1 050 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, 2 i pół pokojowe, widne, z dużym balkonem!
1 059 000 zł

2 i pół pokojowe, widne, z dużym balkonem!

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    19 026 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 i pół pokojowe, widne, z dużym balkonem!

Warszawa, Mokotów, Bluszczańska
1 059 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Mokotów przy Parku Dobra Komunikacja
715 000 zł

Mokotów przy Parku Dobra Komunikacja

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    16 250 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mokotów przy Parku Dobra Komunikacja

Warszawa, Mokotów, Turecka
715 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Wrzeciono, Kawalerka idealna na start lub pod inwestycję!
500 000 zł

Kawalerka idealna na start lub pod inwestycję!

Warszawa, Bielany Wrzeciono
  • Powierzchnia:
    24 m2
  • Cena za m2:
    20 408 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka idealna na start lub pod inwestycję!

Warszawa, Bielany Wrzeciono, Wrzeciono
500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Nowe Włochy, Kameralna powierzchnia biurowa do wynajęcia.
7 300 zł

Kameralna powierzchnia biurowa do wynajęcia.

Warszawa, Włochy Nowe Włochy
  • Powierzchnia:
    105 m2
  • Cena za m2:
    69 zł
  • Liczba pokoi:
    10

Kameralna powierzchnia biurowa do wynajęcia.

Warszawa, Włochy Nowe Włochy
7 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 2-pokojowe mieszkanie ul.Górczewska 200C
738 000 zł

2-pokojowe mieszkanie ul.Górczewska 200C

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    17 778 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2-pokojowe mieszkanie ul.Górczewska 200C

Warszawa, Bemowo, Górczewska
738 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Wykończone \"dla siebie\" | 2 miejsca parkingowe
5 000 zł

Wykończone \"dla siebie\" | 2 miejsca parkingowe

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    99 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wykończone \"dla siebie\" | 2 miejsca parkingowe

Warszawa, Mokotów, Batalionu Ak \"Karpaty\"
5 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Mokotów Metro 901 m2 11 miejsc parkingowych
16 900 000 zł

Mokotów Metro 901 m2 11 miejsc parkingowych

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    901 m2
  • Cena za m2:
    18 756 zł

Mokotów Metro 901 m2 11 miejsc parkingowych

Warszawa, Mokotów, Adama Naruszewicza
16 900 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.