Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
powiat Warszawa, Warszawa, 2 pok METRO
489 000 zł

2 pok METRO

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    13 971 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok METRO

powiat Warszawa, Warszawa, Rembielińska
489 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, WOLA metro Płocka, czynsz w cenie
3 500 zł

WOLA metro Płocka, czynsz w cenie

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    97 zł
  • Liczba pokoi:
    2

WOLA metro Płocka, czynsz w cenie

Warszawa, Wola, Wolska
3 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy
1 343 000 zł

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    62 m2
  • Cena za m2:
    21 612 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy

Warszawa, Mokotów, Tadeusza Rejtana
1 343 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Zobacz>>Apartament w Centrum Warszawy
4 900 zł

Zobacz>>Apartament w Centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    98 zł

Zobacz>>Apartament w Centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście
4 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Ochota kawalerka, blisko WUM
449 000 zł

Ochota kawalerka, blisko WUM

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    16 691 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Ochota kawalerka, blisko WUM

Warszawa, Ochota, Walentego Skorochód-Majewskiego
449 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie na sprzedaż
729 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    15 276 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola, Mordechaja Anielewicza
729 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 3 pokoje
4 500 zł

3 pokoje

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    71 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje

Warszawa, Wola, Józefa Sowińskiego
4 500 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Lokal na biuro | Centrum Łomianek | ul. Warszawska
1 800 zł

Lokal na biuro | Centrum Łomianek | ul. Warszawska

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    35 zł

Lokal na biuro | Centrum Łomianek | ul. Warszawska

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Warszawska
1 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Stary Mokotów, 3 pokoje, wysokość ponad 3m
1 122 540 zł

3 pokoje, wysokość ponad 3m

Warszawa, Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    70 m2
  • Cena za m2:
    15 900 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje, wysokość ponad 3m

Warszawa, Stary Mokotów, Puławska
1 122 540 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 2 pokoje Gocław balkon parking, Balaton
2 800 zł

2 pokoje Gocław balkon parking, Balaton

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    61 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje Gocław balkon parking, Balaton

Warszawa, Praga-Południe, Kompasowa
2 800 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.