Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście, Piękne 3 pok. na Starówce / Świętojańska 7 TOP
1 890 000 zł

Piękne 3 pok. na Starówce / Świętojańska 7 TOP

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    28 619 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Piękne 3 pok. na Starówce / Świętojańska 7 TOP

Warszawa, Śródmieście, Świętojańska
1 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie w centrum, Grzybowska
650 000 zł

Mieszkanie w centrum, Grzybowska

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    15 884 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie w centrum, Grzybowska

Warszawa, Śródmieście
650 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Skarbka Z Gór 64,5m 3 pok 2007rok
840 000 zł

Skarbka Z Gór 64,5m 3 pok 2007rok

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    13 023 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Skarbka Z Gór 64,5m 3 pok 2007rok

Warszawa, Białołęka, Skarbka Z Gór
840 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Wieliszew, Wysoki standard Duża sypialnia Taras Garaż
750 000 zł

Wysoki standard Duża sypialnia Taras Garaż

powiat legionowski, Wieliszew
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    13 032 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wysoki standard Duża sypialnia Taras Garaż

powiat legionowski, Wieliszew, Ks. Jerzego Popiełuszki
750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Czyste, Piękny apartament przy Rondzie Daszyńskiego
6 000 zł

Piękny apartament przy Rondzie Daszyńskiego

Warszawa, Wola Czyste
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    89 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Piękny apartament przy Rondzie Daszyńskiego

Warszawa, Wola Czyste, Karolkowa
6 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Mieszkanie z potencjałem na zielonym Mokotowie
800 000 zł

Mieszkanie z potencjałem na zielonym Mokotowie

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    16 913 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie z potencjałem na zielonym Mokotowie

Warszawa, Mokotów, Niewielka
800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, 2 pokoje w kamienicy przy Parku Dreszera
3 000 zł

2 pokoje w kamienicy przy Parku Dreszera

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    73 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje w kamienicy przy Parku Dreszera

Warszawa, Mokotów, Tyniecka
3 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Tarchomin, Przestronne i jasne - 2 pokoje z oddzielną kuchnią
969 000 zł

Przestronne i jasne - 2 pokoje z oddzielną kuchnią

Warszawa, Białołęka Tarchomin
  • Powierzchnia:
    62 m2
  • Cena za m2:
    15 553 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Przestronne i jasne - 2 pokoje z oddzielną kuchnią

Warszawa, Białołęka Tarchomin, Aleksandra Kamińskiego
969 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Taras | Wysoki standard | Garaż podziemny
1 690 000 zł

Taras | Wysoki standard | Garaż podziemny

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    23 150 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Taras | Wysoki standard | Garaż podziemny

Warszawa, Mokotów, Obrzeżna
1 690 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Biuro i mieszkanie, dwa wejścia, parter, taras !!!
1 499 000 zł

Biuro i mieszkanie, dwa wejścia, parter, taras !!!

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    17 845 zł

Biuro i mieszkanie, dwa wejścia, parter, taras !!!

Warszawa, Wilanów, Aleja Wilanowska
1 499 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.