Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
Warszawa, Białołęka, Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle
819 000 zł

Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    14 861 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle

Warszawa, Białołęka, Warzelnicza
819 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Klimatyczne 2-pokoje w zrewitalizowanej kamienicy
770 000 zł

Klimatyczne 2-pokoje w zrewitalizowanej kamienicy

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    19 543 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Klimatyczne 2-pokoje w zrewitalizowanej kamienicy

Warszawa, Praga-Północ, Folwarczna
770 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska
4 000 zł

Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    53 zł

Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska

Warszawa, Targówek, Radzymińska
4 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Zacisze, Lokal biurowo - handlowy Zacisze
5 000 zł

Lokal biurowo - handlowy Zacisze

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    50 zł

Lokal biurowo - handlowy Zacisze

Warszawa, Targówek Zacisze, Marii Bohuszewiczówny
5 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP
1 990 000 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    2 339 m2
  • Cena za m2:
    850 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin, Gabriela Narutowicza
1 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Zacisze, Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro
2 050 000 zł

Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    741 m2
  • Cena za m2:
    2 766 zł

Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro

Warszawa, Targówek Zacisze
2 050 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Krubin, Działka budowlana 2032 m2, MPZP
333 000 zł

Działka budowlana 2032 m2, MPZP

powiat legionowski, Krubin
  • Powierzchnia:
    2 032 m2
  • Cena za m2:
    163 zł

Działka budowlana 2032 m2, MPZP

powiat legionowski, Krubin, Jeziorna
333 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Choszczówka, Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy
2 000 000 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka
  • Powierzchnia:
    2 173 m2
  • Cena za m2:
    920 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka, Dwusieczna
2 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem
4 150 000 zł

Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    698 m2
  • Cena za m2:
    5 945 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem

Warszawa, Białołęka, Stanisława Chudoby
4 150 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Józefów, Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia
1 339 000 zł

Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia

powiat legionowski, Józefów
  • Powierzchnia:
    115 m2
  • Cena za m2:
    11 624 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia

powiat legionowski, Józefów, Złota
1 339 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.