Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
powiat piaseczyński, Piaseczno, Dwupoziomowe mieszkanie I 3 pokoje I u. Strusia
745 000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie I 3 pokoje I u. Strusia

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    9 466 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowe mieszkanie I 3 pokoje I u. Strusia

powiat piaseczyński, Piaseczno, Strusia
745 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, 2 pokoje z balkonem tuż przy stacji metra Natolin
899 000 zł

2 pokoje z balkonem tuż przy stacji metra Natolin

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    17 091 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje z balkonem tuż przy stacji metra Natolin

Warszawa, Ursynów, Jana Żabińskiego
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Dom do wprowadzenia na dużej działce wśród lasów
2 990 000 zł

Dom do wprowadzenia na dużej działce wśród lasów

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    266 m2
  • Cena za m2:
    11 240 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom do wprowadzenia na dużej działce wśród lasów

Warszawa, Wawer, Średnia
2 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Designerska perełka w przedwojennej willi - Wawer
719 000 zł

Designerska perełka w przedwojennej willi - Wawer

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    16 997 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Designerska perełka w przedwojennej willi - Wawer

Warszawa, Wawer Radość, Borkowska
719 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Przestronne 3 pokoje dla rodziny
740 000 zł

Przestronne 3 pokoje dla rodziny

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    11 635 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne 3 pokoje dla rodziny

powiat wołomiński, Ząbki, Szwoleżerów
740 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Kamienica w świetnej lokalizacji | 3 pokoje
7 000 zł

Kamienica w świetnej lokalizacji | 3 pokoje

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    82 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Kamienica w świetnej lokalizacji | 3 pokoje

Warszawa, Śródmieście Południowe, Marszałkowska
7 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, 112 m2 | Mokotów | Al. Wilanowska | Komfortowe
1 999 000 zł

112 m2 | Mokotów | Al. Wilanowska | Komfortowe

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    112 m2
  • Cena za m2:
    17 816 zł
  • Liczba pokoi:
    3

112 m2 | Mokotów | Al. Wilanowska | Komfortowe

Warszawa, Mokotów, Aleja Wilanowska
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Powiśle | 93m | Jasny lokal pod biuro lub usługi
10 500 zł

Powiśle | 93m | Jasny lokal pod biuro lub usługi

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    93 m2
  • Cena za m2:
    112 zł

Powiśle | 93m | Jasny lokal pod biuro lub usługi

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Rozbrat
10 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Miedzeszyn, 2000 m² prywatności i zieleni | Warszawa Miedzeszy
3 200 000 zł

2000 m² prywatności i zieleni | Warszawa Miedzeszy

Warszawa, Wawer Miedzeszyn
  • Powierzchnia:
    295 m2
  • Cena za m2:
    10 847 zł
  • Liczba pokoi:
    6

2000 m² prywatności i zieleni | Warszawa Miedzeszy

Warszawa, Wawer Miedzeszyn, Przewodowa
3 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Piaski, Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Bielany
549 000 zł

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Bielany

Warszawa, Bielany Piaski
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    13 178 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Bielany

Warszawa, Bielany Piaski, Władysława Broniewskiego
549 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.