Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
Warszawa, Targówek, Tania kawalerka z msc. postojowym
2 000 zł

Tania kawalerka z msc. postojowym

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    30 m2
  • Cena za m2:
    66 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Tania kawalerka z msc. postojowym

Warszawa, Targówek, Wyspowa
2 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie z klimatyzacją
4 100 zł

3 pokojowe mieszkanie po remoncie z klimatyzacją

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    87 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokojowe mieszkanie po remoncie z klimatyzacją

Warszawa, Targówek Bródno, Łabiszyńska
4 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia
2 800 zł

Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    31 m2
  • Cena za m2:
    88 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście, Nalewki
2 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, 1 pok METRO
2 500 zł

1 pok METRO

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    30 m2
  • Cena za m2:
    82 zł
  • Liczba pokoi:
    1

1 pok METRO

Warszawa, Targówek, Ks. Piotra Skargi
2 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, 2 pok Bródno METRO
2 800 zł

2 pok Bródno METRO

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    70 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok Bródno METRO

Warszawa, Targówek, Chodecka
2 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji
800 000 zł

Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    13 223 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
800 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, 4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki
690 000 zł

4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    88 m2
  • Cena za m2:
    7 840 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki

powiat wołomiński, Marki, Miedziana
690 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie
520 000 zł

Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    10 855 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie

Warszawa, Targówek Bródno, Wyszogrodzka
520 000 zł
Szczegóły
powiat kołobrzeski, Kołobrzeg, Pięknie urządzone mieszkanie blisko morza
769 000 zł

Pięknie urządzone mieszkanie blisko morza

powiat kołobrzeski, Kołobrzeg
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    21 971 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Pięknie urządzone mieszkanie blisko morza

powiat kołobrzeski, Kołobrzeg, Hugo Kołłątaja
769 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Wyjątkowe 2-pokoje w historycznej kamienicy- Praga
770 000 zł

Wyjątkowe 2-pokoje w historycznej kamienicy- Praga

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    19 543 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wyjątkowe 2-pokoje w historycznej kamienicy- Praga

Warszawa, Praga-Północ, Folwarczna
770 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.