Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
Warszawa, Targówek Zacisze, Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro
2 050 000 zł

Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    741 m2
  • Cena za m2:
    2 766 zł

Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro

Warszawa, Targówek Zacisze
2 050 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Krubin, Działka budowlana 2032 m2, MPZP
333 000 zł

Działka budowlana 2032 m2, MPZP

powiat legionowski, Krubin
  • Powierzchnia:
    2 032 m2
  • Cena za m2:
    163 zł

Działka budowlana 2032 m2, MPZP

powiat legionowski, Krubin, Jeziorna
333 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Choszczówka, Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy
2 000 000 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka
  • Powierzchnia:
    2 173 m2
  • Cena za m2:
    920 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka, Dwusieczna
2 000 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP
1 990 000 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    2 339 m2
  • Cena za m2:
    850 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin, Gabriela Narutowicza
1 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Gocław-Mikrokawalerka-III Linia Metra-Niski Czynsz
273 900 zł

Gocław-Mikrokawalerka-III Linia Metra-Niski Czynsz

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    10 m2
  • Cena za m2:
    26 852 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Gocław-Mikrokawalerka-III Linia Metra-Niski Czynsz

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Eugeniusza Horbaczewskiego
273 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Biuro na wynajem w doskonałej lokalizacji, Bródno
715 zł

Biuro na wynajem w doskonałej lokalizacji, Bródno

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    13 m2
  • Cena za m2:
    55 zł

Biuro na wynajem w doskonałej lokalizacji, Bródno

Warszawa, Targówek, Św. Jacka Odrowąża
715 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Wrzeciono, Miejsce Parkingowe - Bielany, Wrzeciono
55 500 zł

Miejsce Parkingowe - Bielany, Wrzeciono

Warszawa, Bielany Wrzeciono
  • Powierzchnia:
    14 m2
  • Cena za m2:
    3 964 zł

Miejsce Parkingowe - Bielany, Wrzeciono

Warszawa, Bielany Wrzeciono, Wrzeciono
55 500 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Lokal na wynajem
904 zł

Lokal na wynajem

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    15 m2
  • Cena za m2:
    59 zł

Lokal na wynajem

powiat Warszawa, Warszawa, Elektoralna
904 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Wiktoryn, Dobra inwestycja na Włochach
385 000 zł

Dobra inwestycja na Włochach

Warszawa, Włochy Wiktoryn
  • Powierzchnia:
    18 m2
  • Cena za m2:
    20 588 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Dobra inwestycja na Włochach

Warszawa, Włochy Wiktoryn, Wiktoryn
385 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Falenica, Lokal lub mieszkanie Klima Własna KW
170 000 zł

Lokal lub mieszkanie Klima Własna KW

Warszawa, Wawer Falenica
  • Powierzchnia:
    20 m2
  • Cena za m2:
    8 362 zł

Lokal lub mieszkanie Klima Własna KW

Warszawa, Wawer Falenica
170 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.