Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
powiat wołomiński, Ząbki, Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach
810 000 zł

Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    11 971 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach

powiat wołomiński, Ząbki, Józefa Piłsudskiego
810 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska
4 000 zł

Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    53 zł

Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska

Warszawa, Targówek, Radzymińska
4 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, 4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki
690 000 zł

4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    88 m2
  • Cena za m2:
    7 840 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki

powiat wołomiński, Marki, Miedziana
690 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Zacisze, Lokal biurowo - handlowy Zacisze
5 000 zł

Lokal biurowo - handlowy Zacisze

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    50 zł

Lokal biurowo - handlowy Zacisze

Warszawa, Targówek Zacisze, Marii Bohuszewiczówny
5 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Józefów, Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia
1 339 000 zł

Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia

powiat legionowski, Józefów
  • Powierzchnia:
    115 m2
  • Cena za m2:
    11 624 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia

powiat legionowski, Józefów, Złota
1 339 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Błonie, Do sprzedaży segment w Bloniu
850 000 zł

Do sprzedaży segment w Bloniu

powiat warszawski zachodni, Błonie
  • Powierzchnia:
    121 m2
  • Cena za m2:
    7 020 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Do sprzedaży segment w Bloniu

powiat warszawski zachodni, Błonie, Harcerska
850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Falenica, PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA
980 000 zł

PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA

Warszawa, Wawer Falenica
  • Powierzchnia:
    145 m2
  • Cena za m2:
    6 758 zł
  • Liczba pokoi:
    5

PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA

Warszawa, Wawer Falenica
980 000 zł
Szczegóły
powiat wyszkowski, Dębienica, Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha
1 400 000 zł

Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha

powiat wyszkowski, Dębienica
  • Powierzchnia:
    282 m2
  • Cena za m2:
    4 959 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha

powiat wyszkowski, Dębienica
1 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, DOM BEMOWO DUZA DZIALKA
2 000 000 zł

DOM BEMOWO DUZA DZIALKA

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    350 m2
  • Cena za m2:
    5 714 zł
  • Liczba pokoi:
    10

DOM BEMOWO DUZA DZIALKA

Warszawa, Bemowo, Wojciecha Korfantego
2 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem
4 150 000 zł

Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    698 m2
  • Cena za m2:
    5 945 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem

Warszawa, Białołęka, Stanisława Chudoby
4 150 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.