Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
Warszawa, Targówek Bródno, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie z klimatyzacją
4 100 zł

3 pokojowe mieszkanie po remoncie z klimatyzacją

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    87 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokojowe mieszkanie po remoncie z klimatyzacją

Warszawa, Targówek Bródno, Łabiszyńska
4 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie
520 000 zł

Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    10 855 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie

Warszawa, Targówek Bródno, Wyszogrodzka
520 000 zł
Szczegóły
powiat kołobrzeski, Kołobrzeg, Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza
945 500 zł

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza

powiat kołobrzeski, Kołobrzeg
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    19 502 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza

powiat kołobrzeski, Kołobrzeg, Hugo Kołłątaja
945 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce
799 000 zł

Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    16 012 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce

Warszawa, Białołęka, Głębocka
799 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle
819 000 zł

Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    14 861 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle

Warszawa, Białołęka, Warzelnicza
819 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Zielonka, Gotowe do wprowadzenia 3-pokoje, EKOPARK
799 000 zł

Gotowe do wprowadzenia 3-pokoje, EKOPARK

powiat wołomiński, Zielonka
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    13 830 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Gotowe do wprowadzenia 3-pokoje, EKOPARK

powiat wołomiński, Zielonka, Wojska Polskiego
799 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji
800 000 zł

Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    13 223 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą
639 000 zł

3-pokojowe mieszkanie z garderobą

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    10 544 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokojowe mieszkanie z garderobą

Warszawa, Targówek, Turmoncka
639 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8
610 000 zł

Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    61 m2
  • Cena za m2:
    9 910 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8

powiat wołomiński, Marki, Pałacowa
610 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie
830 000 zł

3-pokojowe mieszkanie po remoncie

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    13 070 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokojowe mieszkanie po remoncie

Warszawa, Targówek Bródno, Krasnobrodzka
830 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.