Wyniki wyszukiwania

Ofert: 691

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Na sprzedaż 3/4 pokoje / Gocław / dla rodziny
895 000 zł
849 000 zł

Na sprzedaż 3/4 pokoje / Gocław / dla rodziny

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    13 179 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Na sprzedaż 3/4 pokoje / Gocław / dla rodziny

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Janusza Meissnera
895 000 zł
849 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Dwupokojowe 44 m² w kamienicy na Saskiej Kępie
1 299 000 zł

Dwupokojowe 44 m² w kamienicy na Saskiej Kępie

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    29 125 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwupokojowe 44 m² w kamienicy na Saskiej Kępie

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Walecznych
1 299 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, 3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie na sprzedaż
819 000 zł

3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    14 890 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa, Międzynarodowa
819 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Przestronne 3-pokojowe mieszkanie do aranżacji
784 800 zł

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie do aranżacji

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    10 900 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie do aranżacji

Warszawa, Praga-Południe, Igańska
784 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Nie ma już takich cen w Warszawie!
679 000 zł

Nie ma już takich cen w Warszawie!

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    9 430 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Nie ma już takich cen w Warszawie!

Warszawa, Praga-Południe, Igańska
679 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saka Kępa 2 pok. po generalnym remoncie NOWA CENA
759 000 zł

Saka Kępa 2 pok. po generalnym remoncie NOWA CENA

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    20 995 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Saka Kępa 2 pok. po generalnym remoncie NOWA CENA

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Brazylijska
759 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 2 pokoje|Stacja Grochów|Gotowe|Ogródek 40m2|Garaż
879 000 zł

2 pokoje|Stacja Grochów|Gotowe|Ogródek 40m2|Garaż

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    17 938 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje|Stacja Grochów|Gotowe|Ogródek 40m2|Garaż

Warszawa, Praga-Południe, Drwęcka
879 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Idealne na start dla rodziny lub Na wynajem!
720 000 zł

Idealne na start dla rodziny lub Na wynajem!

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    15 483 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Idealne na start dla rodziny lub Na wynajem!

powiat Warszawa, Warszawa, Osowska
720 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Ciche gotowe do wprowadzenia mieszkanie
679 000 zł

Ciche gotowe do wprowadzenia mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    15 282 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Ciche gotowe do wprowadzenia mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Augustyna Kordeckiego
679 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Jasne m2/3, super lokalizacja
609 000 zł

Jasne m2/3, super lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    43 m2
  • Cena za m2:
    14 064 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Jasne m2/3, super lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Gen. Augusta Emila Fieldorfa \"Nila\"
609 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.