Wyniki wyszukiwania

Ofert: 695

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Małe przytulne mieszkanie przy parku
500 000 zł

Małe przytulne mieszkanie przy parku

Warszawa, Praga-Południe Gocławek
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    18 796 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Małe przytulne mieszkanie przy parku

Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Hetmańska
500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Mieszkanie na sprzedaż
1 090 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    19 919 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe, Jana Nowaka-Jeziorańskiego
1 090 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, studio I wydzielona kuchnia | ogródek | 29 m²
630 000 zł

studio I wydzielona kuchnia | ogródek | 29 m²

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    21 731 zł
  • Liczba pokoi:
    1

studio I wydzielona kuchnia | ogródek | 29 m²

powiat Warszawa, Warszawa, Żupnicza
630 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, 3 pokoje Wysoki standard Loggia Garaż
1 039 000 zł

3 pokoje Wysoki standard Loggia Garaż

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    18 356 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje Wysoki standard Loggia Garaż

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Jugosłowiańska
1 039 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Dwustronne Zabudowany Balkon 7,5m2 CH Promenada
835 000 zł

Dwustronne Zabudowany Balkon 7,5m2 CH Promenada

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    15 651 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwustronne Zabudowany Balkon 7,5m2 CH Promenada

Warszawa, Praga-Południe, Stanisława Mikołajczyka
835 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Gocław-Mikrokawalerka-III Linia Metra-Niski Czynsz
273 900 zł

Gocław-Mikrokawalerka-III Linia Metra-Niski Czynsz

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    10 m2
  • Cena za m2:
    26 852 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Gocław-Mikrokawalerka-III Linia Metra-Niski Czynsz

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Eugeniusza Horbaczewskiego
273 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Na sprzedaż 3 pokoje Praga-Południe Gocław.
930 000 zł

Na sprzedaż 3 pokoje Praga-Południe Gocław.

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    70 m2
  • Cena za m2:
    13 285 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Na sprzedaż 3 pokoje Praga-Południe Gocław.

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Władysława Umińskiego
930 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa | 4 pokoje | okazja
1 700 000 zł

Saska Kępa | 4 pokoje | okazja

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    94 m2
  • Cena za m2:
    18 085 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Saska Kępa | 4 pokoje | okazja

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Międzynarodowa
1 700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 4 pokoje 84,7 m² Gocław do remontu
999 000 zł

4 pokoje 84,7 m² Gocław do remontu

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    11 794 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje 84,7 m² Gocław do remontu

Warszawa, Praga-Południe, Janusza Meissnera
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa, 160 m2, 5 pokojów, ogród
2 280 000 zł

Saska Kępa, 160 m2, 5 pokojów, ogród

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    160 m2
  • Cena za m2:
    14 250 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Saska Kępa, 160 m2, 5 pokojów, ogród

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Jakubowska
2 280 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.