Wyniki wyszukiwania

Ofert: 695

Zmień widok:
powiat wołomiński, Ząbki, Bezczynszowe, dwupoziomowe Mieszkanie w Kamienicy
585 000 zł

Bezczynszowe, dwupoziomowe Mieszkanie w Kamienicy

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    10 557 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bezczynszowe, dwupoziomowe Mieszkanie w Kamienicy

powiat wołomiński, Ząbki, Piaskowa
585 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, 3 pokoje na parterze z tarasem — Ząbki
790 000 zł

3 pokoje na parterze z tarasem — Ząbki

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    14 193 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje na parterze z tarasem — Ząbki

powiat wołomiński, Ząbki, Powstańców
790 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Mieszkanie na sprzedaż
770 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    92 m2
  • Cena za m2:
    8 369 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

powiat wołomiński, Ząbki, Drewnicka
770 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Przestronne 3 pokoje dla rodziny
711 000 zł

Przestronne 3 pokoje dla rodziny

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    11 179 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne 3 pokoje dla rodziny

powiat wołomiński, Ząbki, Szwoleżerów
711 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, 2 pokoje | Taras 56 m2 | garaż | komórka
559 900 zł

2 pokoje | Taras 56 m2 | garaż | komórka

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    13 501 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje | Taras 56 m2 | garaż | komórka

powiat wołomiński, Ząbki, Ks. Ignacego Skorupki
559 900 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, 3 pokoje | dwustronne | dwa balkony | garaż
763 230 zł

3 pokoje | dwustronne | dwa balkony | garaż

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    61 m2
  • Cena za m2:
    12 350 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | dwustronne | dwa balkony | garaż

powiat wołomiński, Ząbki, Ks. Ignacego Skorupki
763 230 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Przytulne | gotowe do wprowadzenia | z sypialnią
513 000 zł

Przytulne | gotowe do wprowadzenia | z sypialnią

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    30 m2
  • Cena za m2:
    16 847 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Przytulne | gotowe do wprowadzenia | z sypialnią

powiat wołomiński, Ząbki, Skrajna
513 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Dwupoziomowe 105 m² | domowe SPA | 3 miejsca post.
1 133 000 zł

Dwupoziomowe 105 m² | domowe SPA | 3 miejsca post.

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    95 m2
  • Cena za m2:
    11 893 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dwupoziomowe 105 m² | domowe SPA | 3 miejsca post.

powiat wołomiński, Ząbki, Gajowa
1 133 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Grochów, Mieszkanie na sprzedaż
579 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe Grochów
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    16 576 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe Grochów, Aleja Jerzego Waszyngtona
579 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Unikatowy apartament na Saskiej Kępie
3 450 000 zł

Unikatowy apartament na Saskiej Kępie

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    121 m2
  • Cena za m2:
    28 427 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Unikatowy apartament na Saskiej Kępie

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Jana Styki
3 450 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.