Wyniki wyszukiwania

Ofert: 695

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów, Solen Kabaty 2 ogródki Wykończony
2 350 000 zł

Solen Kabaty 2 ogródki Wykończony

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    20 185 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Solen Kabaty 2 ogródki Wykończony

Warszawa, Ursynów, Wilczy Dół
2 350 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Mieszkanie na sprzedaż
800 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    12 698 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów, Stanisława Kazury
800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, 4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |
1 518 176 zł

4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    23 998 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |

Warszawa, Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 518 176 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, Forest Club. Kabaty. Kompaktowy apartament premium
1 550 000 zł

Forest Club. Kabaty. Kompaktowy apartament premium

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    27 008 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Forest Club. Kabaty. Kompaktowy apartament premium

Warszawa, Ursynów Kabaty, Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
1 550 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, 4 POKOJE | ZIELONE I ZAMKNIĘTNE OSIEDLE | URSYNÓW
1 825 025 zł
1 765 000 zł

4 POKOJE | ZIELONE I ZAMKNIĘTNE OSIEDLE | URSYNÓW

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    98 m2
  • Cena za m2:
    17 891 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 POKOJE | ZIELONE I ZAMKNIĘTNE OSIEDLE | URSYNÓW

Warszawa, Ursynów Kabaty, Rybałtów
1 825 025 zł
1 765 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, 3 pokoje Garaż Balkon Zielony Ursynów
850 000 zł

3 pokoje Garaż Balkon Zielony Ursynów

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    14 780 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje Garaż Balkon Zielony Ursynów

powiat Warszawa, Warszawa, Bekasów
850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Ursynów | 2 pokoje | blisko metra Stokłosy
720 000 zł

Ursynów | 2 pokoje | blisko metra Stokłosy

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    17 102 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Ursynów | 2 pokoje | blisko metra Stokłosy

Warszawa, Ursynów, Służby Polsce
720 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, 3 pokojowe na Ursynowie przy metrze Natolin
748 000 zł

3 pokojowe na Ursynowie przy metrze Natolin

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    13 851 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokojowe na Ursynowie przy metrze Natolin

powiat Warszawa, Warszawa, Meander
748 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, penthouse*taras 50m2*trzystronne*prywatność
2 100 000 zł

penthouse*taras 50m2*trzystronne*prywatność

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    113 m2
  • Cena za m2:
    18 502 zł
  • Liczba pokoi:
    4

penthouse*taras 50m2*trzystronne*prywatność

Warszawa, Ursynów, Złoty Potok
2 100 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, | Mieszkanie w Topowej lokalizacji |
650 000 zł

| Mieszkanie w Topowej lokalizacji |

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    9 954 zł
  • Liczba pokoi:
    2

| Mieszkanie w Topowej lokalizacji |

powiat wołomiński, Ząbki, Orla
650 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.