Wyniki wyszukiwania

Ofert: 694

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów, Mieszkanie na sprzedaż
748 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    14 384 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów, Rtm. Witolda Pileckiego
748 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Wyczółki, Mieszkanie na sprzedaż
1 390 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Wyczółki
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    18 174 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Wyczółki, Kłobucka
1 390 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Penthouse z prywatnym tarasem – Ursynów
1 270 000 zł

Penthouse z prywatnym tarasem – Ursynów

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    19 912 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Penthouse z prywatnym tarasem – Ursynów

Warszawa, Ursynów, Alternatywy
1 270 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Pyry, 2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/Park
635 000 zł

2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/Park

Warszawa, Ursynów Pyry
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    11 715 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/Park

Warszawa, Ursynów Pyry, Kajakowa
635 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE
1 350 000 zł

GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    18 324 zł
  • Liczba pokoi:
    3

GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE

Warszawa, Ursynów, Kłobucka
1 350 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, 4 pokoje | Metro Ursynów | park przy budynku
950 000 zł

4 pokoje | Metro Ursynów | park przy budynku

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    14 843 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | Metro Ursynów | park przy budynku

Warszawa, Ursynów, Koński Jar
950 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, Antresola-Las Kabacki-300m do metra
840 000 zł

Antresola-Las Kabacki-300m do metra

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    18 421 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Antresola-Las Kabacki-300m do metra

Warszawa, Ursynów Kabaty, Ekologiczna
840 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, | 2 pokoje | Ogród 20 m² | Obok Metra Imielin
760 000 zł

| 2 pokoje | Ogród 20 m² | Obok Metra Imielin

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    13 475 zł
  • Liczba pokoi:
    2

| 2 pokoje | Ogród 20 m² | Obok Metra Imielin

Warszawa, Ursynów, Stanisława Kulczyńskiego
760 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego
2 080 000 zł

Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    106 m2
  • Cena za m2:
    19 622 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego

Warszawa, Ursynów, Ekologiczna
2 080 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, 4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |
1 587 500 zł

4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    25 094 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |

Warszawa, Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 587 500 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.