Wyniki wyszukiwania

Ofert: 695

Zmień widok:
powiat legionowski, Zegrze Południowe, Zegrze Południowe – po remoncie! 2 pokoje, 40m2
399 000 zł

Zegrze Południowe – po remoncie! 2 pokoje, 40m2

powiat legionowski, Zegrze Południowe
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    9 960 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Zegrze Południowe – po remoncie! 2 pokoje, 40m2

powiat legionowski, Zegrze Południowe, Osiedle Wojskowe
399 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, Mieszkanie tuż przy PKP Wołomin Słoneczna
399 000 zł

Mieszkanie tuż przy PKP Wołomin Słoneczna

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    8 321 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie tuż przy PKP Wołomin Słoneczna

powiat wołomiński, Wołomin, Osiedle Słoneczna
399 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki, 4-pok. mieszkanie z balkonem Nowy Dwór Mazowiecki
840 000 zł

4-pok. mieszkanie z balkonem Nowy Dwór Mazowiecki

powiat nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    9 905 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4-pok. mieszkanie z balkonem Nowy Dwór Mazowiecki

powiat nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki, Gen. Leopolda Okulickiego
840 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, FUNKCJONALNE 60 M² NA URSYNOWIE BLISKO METRA
799 000 zł

FUNKCJONALNE 60 M² NA URSYNOWIE BLISKO METRA

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    13 228 zł
  • Liczba pokoi:
    3

FUNKCJONALNE 60 M² NA URSYNOWIE BLISKO METRA

Warszawa, Ursynów, Benedykta Dybowskiego
799 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Idealne Dwupokojowe w otoczeniu zieleni
665 500 zł

Idealne Dwupokojowe w otoczeniu zieleni

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    15 695 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Idealne Dwupokojowe w otoczeniu zieleni

Warszawa, Ursynów, Koński Jar
665 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Mieszkanie na sprzedaż
790 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    16 808 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów, Kłobucka
790 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Natolin, Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche
1 439 280 zł

Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche

Warszawa, Ursynów Natolin
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    19 990 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche

Warszawa, Ursynów Natolin, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 439 280 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Przytulne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego – goto
805 000 zł
764 000 zł

Przytulne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego – goto

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    13 992 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Przytulne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego – goto

Warszawa, Ursynów, Rtm. Witolda Pileckiego
805 000 zł
764 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Mieszkanie na sprzedaż
899 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    14 884 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów, Hawajska
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Wyczółki, Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec
861 300 zł

Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec

Warszawa, Ursynów Wyczółki
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    29 802 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec

Warszawa, Ursynów Wyczółki, Kłobucka
861 300 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.