Wyniki wyszukiwania

Ofert: 698

Zmień widok:
Warszawa, Bemowo, Mieszkanie z ogromnym tarasem
1 890 000 zł

Mieszkanie z ogromnym tarasem

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    90 m2
  • Cena za m2:
    21 000 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie z ogromnym tarasem

Warszawa, Bemowo, Krzyżówki
1 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 3 przystanki tramwajowe od stacji metra Bemowo
990 000 zł

3 przystanki tramwajowe od stacji metra Bemowo

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    17 857 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 przystanki tramwajowe od stacji metra Bemowo

Warszawa, Bemowo, Pirenejska
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Spokojna okolica | Prestiż | Fort Bema | Cisza
3 220 000 zł

Spokojna okolica | Prestiż | Fort Bema | Cisza

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    135 m2
  • Cena za m2:
    23 744 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Spokojna okolica | Prestiż | Fort Bema | Cisza

Warszawa, Bemowo, Jerzego Waldorffa
3 220 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Gotowe do zamieszkania! 2 pokoje z balkonem
750 000 zł

Gotowe do zamieszkania! 2 pokoje z balkonem

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    19 736 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Gotowe do zamieszkania! 2 pokoje z balkonem

Warszawa, Bemowo
750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 3 pokoje - Bemowo - Batalionów Chłopskich - garaż
1 295 900 zł

3 pokoje - Bemowo - Batalionów Chłopskich - garaż

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    12 959 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje - Bemowo - Batalionów Chłopskich - garaż

Warszawa, Bemowo, Batalionów Chłopskich
1 295 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Rembertów, 147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe
1 319 000 zł

147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe

Warszawa, Rembertów
  • Powierzchnia:
    147 m2
  • Cena za m2:
    8 942 zł
  • Liczba pokoi:
    5

147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe

Warszawa, Rembertów, Pancerna
1 319 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Cudowne mieszkanie na zielonych Szczęśliwicach.
1 810 000 zł

Cudowne mieszkanie na zielonych Szczęśliwicach.

Warszawa, Ochota Szczęśliwice
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    23 815 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Cudowne mieszkanie na zielonych Szczęśliwicach.

Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Zadumana
1 810 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Przestronne 114 m2 | 4 pokoje | 5 piętro | balkon
2 300 000 zł

Przestronne 114 m2 | 4 pokoje | 5 piętro | balkon

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    114 m2
  • Cena za m2:
    20 115 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przestronne 114 m2 | 4 pokoje | 5 piętro | balkon

Warszawa, Ochota, Aleja Niepodległości
2 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 146,84 m² Ochota
2 490 000 zł

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 146,84 m² Ochota

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    146 m2
  • Cena za m2:
    16 957 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 146,84 m² Ochota

Warszawa, Ochota, Grójecka
2 490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Szczęśliwice, 3 pokoje | balkon | 2 miejsca garażowe
1 430 000 zł

3 pokoje | balkon | 2 miejsca garażowe

Warszawa, Ochota Szczęśliwice
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    19 455 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | balkon | 2 miejsca garażowe

Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Zadumana
1 430 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.