Wyniki wyszukiwania

Ofert: 694

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe, Zamieszkaj od razu nowoczesne 2 pokoje 2023
759 000 zł

Zamieszkaj od razu nowoczesne 2 pokoje 2023

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    18 736 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Zamieszkaj od razu nowoczesne 2 pokoje 2023

Warszawa, Praga-Południe, Podskarbińska
759 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, MIESZKANIE DLA RODZINY, ŁADNY WIDOK, Z GARAŻEM!
859 000 zł

MIESZKANIE DLA RODZINY, ŁADNY WIDOK, Z GARAŻEM!

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    12 608 zł
  • Liczba pokoi:
    3

MIESZKANIE DLA RODZINY, ŁADNY WIDOK, Z GARAŻEM!

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Władysława Umińskiego
859 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Grochów, Ciche i funkcjonalne 2- poziomowe
1 750 000 zł

Ciche i funkcjonalne 2- poziomowe

Warszawa, Praga-Południe Grochów
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    15 021 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Ciche i funkcjonalne 2- poziomowe

Warszawa, Praga-Południe Grochów, Zgierska
1 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Mieszkanie na sprzedaż
739 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe Gocławek
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    15 892 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Osowska
739 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa Francuska 167m
3 270 000 zł

Saska Kępa Francuska 167m

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    167 m2
  • Cena za m2:
    19 555 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Saska Kępa Francuska 167m

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Berezyńska
3 270 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa, świetne miejsce do życia
1 170 000 zł

Saska Kępa, świetne miejsce do życia

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    22 941 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Saska Kępa, świetne miejsce do życia

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Zwycięzców
1 170 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Elegancja, przestrzeń i Saska Kępa
1 299 000 zł

Elegancja, przestrzeń i Saska Kępa

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    21 309 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Elegancja, przestrzeń i Saska Kępa

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Argentyńska
1 299 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Kawalerka | 2 pokoje | 34,15m²
465 000 zł

Kawalerka | 2 pokoje | 34,15m²

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    13 616 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka | 2 pokoje | 34,15m²

Warszawa, Praga-Południe, Ludwika Mycielskiego
465 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, Idealne też na biuro 80 m2 z 75 m2 ogrodu
1 109 640 zł

Idealne też na biuro 80 m2 z 75 m2 ogrodu

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    79 m2
  • Cena za m2:
    14 000 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Idealne też na biuro 80 m2 z 75 m2 ogrodu

Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy
1 109 640 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, Ładne i wygodne 74 m2 z garażem
1 059 000 zł

Ładne i wygodne 74 m2 z garażem

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    14 388 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Ładne i wygodne 74 m2 z garażem

Warszawa, Ursus, Kolorowa
1 059 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.