Wyniki wyszukiwania

Ofert: 691

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, ✅ słoneczne ✅wysokie ✅ po remoncie ✅ kamienica
1 599 000 zł

✅ słoneczne ✅wysokie ✅ po remoncie ✅ kamienica

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    28 553 zł
  • Liczba pokoi:
    3

✅ słoneczne ✅wysokie ✅ po remoncie ✅ kamienica

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Zwycięzców
1 599 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, ✅ po remoncie ✅ słoneczne ✅ kamienica 1937✅wysokie
1 299 000 zł

✅ po remoncie ✅ słoneczne ✅ kamienica 1937✅wysokie

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    25 980 zł
  • Liczba pokoi:
    2

✅ po remoncie ✅ słoneczne ✅ kamienica 1937✅wysokie

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Zwycięzców
1 299 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Przytulne, słoneczne 2 pokoje na Gocławiu – Inwest
890 000 zł

Przytulne, słoneczne 2 pokoje na Gocławiu – Inwest

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    19 690 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Przytulne, słoneczne 2 pokoje na Gocławiu – Inwest

Warszawa, Praga-Południe, Łukiska
890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Mieszkanie na sprzedaż
690 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    12 683 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Makowska
690 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 1/2 pok. 3 m wys. Waszyngtona 132 Kamienica 1935r
665 000 zł

1/2 pok. 3 m wys. Waszyngtona 132 Kamienica 1935r

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    19 158 zł
  • Liczba pokoi:
    1

1/2 pok. 3 m wys. Waszyngtona 132 Kamienica 1935r

Warszawa, Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona
665 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Kamionek, Odrestaurowa kamienica | 3,30 Wysokość | Antresola
620 000 zł

Odrestaurowa kamienica | 3,30 Wysokość | Antresola

Warszawa, Praga-Południe Kamionek
  • Powierzchnia:
    32 m2
  • Cena za m2:
    19 314 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Odrestaurowa kamienica | 3,30 Wysokość | Antresola

Warszawa, Praga-Południe Kamionek, Grochowska
620 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, 3 pokoje | Balkon | Cisza i Zieleń I Winda
1 350 000 zł

3 pokoje | Balkon | Cisza i Zieleń I Winda

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    77 m2
  • Cena za m2:
    17 532 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | Balkon | Cisza i Zieleń I Winda

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Libijska
1 350 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa, 37,4 m2 I piętro okazyjna cena
660 000 zł

Saska Kępa, 37,4 m2 I piętro okazyjna cena

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    17 647 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Saska Kępa, 37,4 m2 I piętro okazyjna cena

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Londyńska
660 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Grochów, Kawalerka, 22 m2, Rondo Wiatraczna, Grochów.
435 000 zł

Kawalerka, 22 m2, Rondo Wiatraczna, Grochów.

Warszawa, Praga-Południe Grochów
  • Powierzchnia:
    22 m2
  • Cena za m2:
    19 772 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka, 22 m2, Rondo Wiatraczna, Grochów.

Warszawa, Praga-Południe Grochów, Kaleńska
435 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Grochów, Mieszkanie na sprzedaż
729 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe Grochów
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    17 419 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe Grochów, Międzyborska
729 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.