Wyniki wyszukiwania

Ofert: 722

Zmień widok:
Warszawa, Wesoła, Mieszkanie z wysokimi wnętrzami i 30 m tarasem
1 300 000 zł

Mieszkanie z wysokimi wnętrzami i 30 m tarasem

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    120 m2
  • Cena za m2:
    10 806 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie z wysokimi wnętrzami i 30 m tarasem

Warszawa, Wesoła, Jana Pawła Ii
1 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Luksusowy apartament na sprzedaż ul. Potoki
2 999 000 zł

Luksusowy apartament na sprzedaż ul. Potoki

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    119 m2
  • Cena za m2:
    25 201 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Luksusowy apartament na sprzedaż ul. Potoki

Warszawa, Mokotów, Potoki
2 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Muranów, Przestronne | Świetnie skomunikowana okolica
1 950 000 zł

Przestronne | Świetnie skomunikowana okolica

Warszawa, Śródmieście Muranów
  • Powierzchnia:
    118 m2
  • Cena za m2:
    16 525 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne | Świetnie skomunikowana okolica

Warszawa, Śródmieście Muranów, Zygmunta Słomińskiego
1 950 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Nowodwory, Dwupoziomowe przestronne w sąsiedztwie lasu
1 171 000 zł

Dwupoziomowe przestronne w sąsiedztwie lasu

Warszawa, Białołęka Nowodwory
  • Powierzchnia:
    117 m2
  • Cena za m2:
    9 979 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dwupoziomowe przestronne w sąsiedztwie lasu

Warszawa, Białołęka Nowodwory, Strumykowa
1 171 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Apartament w ścisłym centrum Warszawy
4 299 000 zł

Apartament w ścisłym centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    117 m2
  • Cena za m2:
    36 658 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Apartament w ścisłym centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście, Bagno
4 299 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Eleganckie mieszkanie / wysoki standard
1 352 000 zł

Eleganckie mieszkanie / wysoki standard

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    117 m2
  • Cena za m2:
    11 555 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Eleganckie mieszkanie / wysoki standard

Warszawa, Białołęka, Odkryta
1 352 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Marina Mokotów | Dwustronne | 4 pokoje | Garaż
2 100 000 zł

Marina Mokotów | Dwustronne | 4 pokoje | Garaż

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    17 979 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Marina Mokotów | Dwustronne | 4 pokoje | Garaż

Warszawa, Mokotów, Przejazd
2 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Grochów, Ciche i funkcjonalne 2- poziomowe
1 750 000 zł

Ciche i funkcjonalne 2- poziomowe

Warszawa, Praga-Południe Grochów
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    15 021 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Ciche i funkcjonalne 2- poziomowe

Warszawa, Praga-Południe Grochów, Zgierska
1 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Solen Kabaty 2 ogródki Wykończony
2 350 000 zł

Solen Kabaty 2 ogródki Wykończony

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    20 185 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Solen Kabaty 2 ogródki Wykończony

Warszawa, Ursynów, Wilczy Dół
2 350 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Funkcjonalne 4 pokojowe z poddaszem Radzymin
595 000 zł

Funkcjonalne 4 pokojowe z poddaszem Radzymin

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    5 120 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Funkcjonalne 4 pokojowe z poddaszem Radzymin

powiat wołomiński, Radzymin, Gródki
595 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.