Wyniki wyszukiwania

Ofert: 722

Zmień widok:
Warszawa, Ursus, 5 pokojowe mieszkanie w Warszawie
1 398 000 zł

5 pokojowe mieszkanie w Warszawie

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    140 m2
  • Cena za m2:
    9 985 zł
  • Liczba pokoi:
    5

5 pokojowe mieszkanie w Warszawie

Warszawa, Ursus, Poczty Gdańskiej
1 398 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, 5-pokoi, dwupoziomowe, 2025,gotowe do wprowadzenia
1 498 000 zł

5-pokoi, dwupoziomowe, 2025,gotowe do wprowadzenia

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    139 m2
  • Cena za m2:
    10 722 zł
  • Liczba pokoi:
    5

5-pokoi, dwupoziomowe, 2025,gotowe do wprowadzenia

Warszawa, Wawer, Celulozy
1 498 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Spokojna okolica | Prestiż | Fort Bema | Cisza
3 220 000 zł

Spokojna okolica | Prestiż | Fort Bema | Cisza

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    135 m2
  • Cena za m2:
    23 744 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Spokojna okolica | Prestiż | Fort Bema | Cisza

Warszawa, Bemowo, Jerzego Waldorffa
3 220 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Wilanovia | Segment z garażem, ogrodem i tarasem
2 750 000 zł

Wilanovia | Segment z garażem, ogrodem i tarasem

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    134 m2
  • Cena za m2:
    20 423 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wilanovia | Segment z garażem, ogrodem i tarasem

powiat Warszawa, Warszawa, Wiedeńska
2 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, Dwupoziomowe Przy lesie 6-pokojowe
1 740 000 zł

Dwupoziomowe Przy lesie 6-pokojowe

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    133 m2
  • Cena za m2:
    12 987 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dwupoziomowe Przy lesie 6-pokojowe

Warszawa, Wesoła, Długa
1 740 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Mieszkanie dwupoziomowe 4 pokoje w Wesołej
1 350 000 zł

Mieszkanie dwupoziomowe 4 pokoje w Wesołej

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    131 m2
  • Cena za m2:
    10 305 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie dwupoziomowe 4 pokoje w Wesołej

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Dworkowa
1 350 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Nowoczesny segment w Markach bez MSWiA
990 000 zł

Nowoczesny segment w Markach bez MSWiA

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    128 m2
  • Cena za m2:
    7 705 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Nowoczesny segment w Markach bez MSWiA

powiat wołomiński, Marki, Warmińska
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Zawady, Mieszkanie z tarasem - Twoja oaza spokoju
2 016 000 zł

Mieszkanie z tarasem - Twoja oaza spokoju

Warszawa, Wilanów Zawady
  • Powierzchnia:
    126 m2
  • Cena za m2:
    16 000 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie z tarasem - Twoja oaza spokoju

Warszawa, Wilanów Zawady, Syta
2 016 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Północne, 126m2, penthouse z tarasem, ul. Pokorna
3 700 000 zł

126m2, penthouse z tarasem, ul. Pokorna

Warszawa, Śródmieście Północne
  • Powierzchnia:
    126 m2
  • Cena za m2:
    29 365 zł
  • Liczba pokoi:
    3

126m2, penthouse z tarasem, ul. Pokorna

Warszawa, Śródmieście Północne, Pokorna
3 700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Przestrzeń domu, wygoda miasta! 125 m² przy parku.
2 190 000 zł

Przestrzeń domu, wygoda miasta! 125 m² przy parku.

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    125 m2
  • Cena za m2:
    17 471 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przestrzeń domu, wygoda miasta! 125 m² przy parku.

Warszawa, Ochota, Opaczewska
2 190 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.