Wyniki wyszukiwania

Ofert: 722

Zmień widok:
powiat wołomiński, Ząbki, Mieszkanie dwupoziomowe
1 595 000 zł

Mieszkanie dwupoziomowe

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    149 m2
  • Cena za m2:
    10 656 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Mieszkanie dwupoziomowe

powiat wołomiński, Ząbki, Bociania
1 595 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Młociny, Bielany, ciche
2 250 000 zł

Bielany, ciche

Warszawa, Bielany Młociny
  • Powierzchnia:
    148 m2
  • Cena za m2:
    15 104 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Bielany, ciche

Warszawa, Bielany Młociny, Hieroglif
2 250 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Przestrzeń, światło i widok | 2 tarasy i balkon
4 100 000 zł

Przestrzeń, światło i widok | 2 tarasy i balkon

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    148 m2
  • Cena za m2:
    27 667 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przestrzeń, światło i widok | 2 tarasy i balkon

Warszawa, Mokotów, Jana Pawła Woronicza
4 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Rembertów, 147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe
1 319 000 zł

147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe

Warszawa, Rembertów
  • Powierzchnia:
    147 m2
  • Cena za m2:
    8 942 zł
  • Liczba pokoi:
    5

147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe

Warszawa, Rembertów, Pancerna
1 319 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Luksusowy Apartament 147 m2, 4 pokoje
4 100 000 zł

Luksusowy Apartament 147 m2, 4 pokoje

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    147 m2
  • Cena za m2:
    27 853 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Luksusowy Apartament 147 m2, 4 pokoje

Warszawa, Mokotów, Żaglowa
4 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, Mieszkanie 2 poziomowe dla rodziny
1 099 700 zł

Mieszkanie 2 poziomowe dla rodziny

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    147 m2
  • Cena za m2:
    7 473 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Mieszkanie 2 poziomowe dla rodziny

Warszawa, Wesoła, Gościniec
1 099 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 146,84 m² Ochota
2 490 000 zł

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 146,84 m² Ochota

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    146 m2
  • Cena za m2:
    16 957 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 146,84 m² Ochota

Warszawa, Ochota, Grójecka
2 490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Muranów, Rodzinny apartament z widokiem na City i Żoliborz
2 995 000 zł

Rodzinny apartament z widokiem na City i Żoliborz

Warszawa, Śródmieście Muranów
  • Powierzchnia:
    144 m2
  • Cena za m2:
    20 798 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Rodzinny apartament z widokiem na City i Żoliborz

Warszawa, Śródmieście Muranów, Zygmunta Słomińskiego
2 995 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Muranów, 144 m² | Panorama Warszawy | Metro Gdański
2 995 000 zł

144 m² | Panorama Warszawy | Metro Gdański

Warszawa, Śródmieście Muranów
  • Powierzchnia:
    144 m2
  • Cena za m2:
    20 798 zł
  • Liczba pokoi:
    4

144 m² | Panorama Warszawy | Metro Gdański

Warszawa, Śródmieście Muranów, Zygmunta Słomińskiego
2 995 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 5 pokoi na Gocławiu | Cicho | CH Promenada
2 140 000 zł

5 pokoi na Gocławiu | Cicho | CH Promenada

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    140 m2
  • Cena za m2:
    15 285 zł
  • Liczba pokoi:
    5

5 pokoi na Gocławiu | Cicho | CH Promenada

Warszawa, Praga-Południe, Władysława Witwickiego
2 140 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.