Wyniki wyszukiwania

Ofert: 722

Zmień widok:
Warszawa, Wilanów, przestronne mieszkanie w okazyjnej cenie
2 180 000 zł

przestronne mieszkanie w okazyjnej cenie

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    190 m2
  • Cena za m2:
    11 473 zł
  • Liczba pokoi:
    6

przestronne mieszkanie w okazyjnej cenie

Warszawa, Wilanów, Rotmistrzowska
2 180 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, NOWA CENA - Apartament z ogródkiem, 189,20m2
3 200 000 zł

NOWA CENA - Apartament z ogródkiem, 189,20m2

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    189 m2
  • Cena za m2:
    16 913 zł
  • Liczba pokoi:
    7

NOWA CENA - Apartament z ogródkiem, 189,20m2

Warszawa, Wilanów, Radosna
3 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Mieszkanie na sprzedaż
2 799 846 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    189 m2
  • Cena za m2:
    14 814 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo, Batalionów Chłopskich
2 799 846 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Luksusowe biuro w Centrum-7 miejsc parkingowych
6 150 000 zł

Luksusowe biuro w Centrum-7 miejsc parkingowych

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    182 m2
  • Cena za m2:
    33 759 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Luksusowe biuro w Centrum-7 miejsc parkingowych

Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego
6 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Apartament z tarasem | Blisko parku
7 276 000 zł

Apartament z tarasem | Blisko parku

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    181 m2
  • Cena za m2:
    40 000 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Apartament z tarasem | Blisko parku

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Huculska
7 276 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Penthouse 180m2, Mokotów, 4 sypialnie
7 050 000 zł

Penthouse 180m2, Mokotów, 4 sypialnie

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    180 m2
  • Cena za m2:
    39 166 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Penthouse 180m2, Mokotów, 4 sypialnie

Warszawa, Mokotów, Huculska
7 050 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Na sprzedaż przestronne mieszkanie 179,7 m² | Wola
2 599 000 zł

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 179,7 m² | Wola

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    179 m2
  • Cena za m2:
    14 462 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 179,7 m² | Wola

Warszawa, Wola, Żelazna
2 599 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Mieszkanie na sprzedaż
4 990 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    173 m2
  • Cena za m2:
    28 843 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa, Dalanowska
4 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Brzeziny, Gotowy do wprowadzenia, wyposażony segment
1 890 000 zł

Gotowy do wprowadzenia, wyposażony segment

Warszawa, Białołęka Brzeziny
  • Powierzchnia:
    172 m2
  • Cena za m2:
    10 988 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Gotowy do wprowadzenia, wyposażony segment

Warszawa, Białołęka Brzeziny, Brzeziny
1 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa Francuska 167m
3 270 000 zł

Saska Kępa Francuska 167m

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    167 m2
  • Cena za m2:
    19 555 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Saska Kępa Francuska 167m

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Berezyńska
3 270 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.