Wyniki wyszukiwania

Ofert: 720

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów Sielce, Przytulne mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją
1 490 000 zł

Przytulne mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją

Warszawa, Mokotów Sielce
  • Powierzchnia:
    69 m2
  • Cena za m2:
    21 594 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przytulne mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją

Warszawa, Mokotów Sielce, Bobrowiecka
1 490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro
1 760 000 zł

Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    69 m2
  • Cena za m2:
    25 507 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro

Warszawa, Wola, Skierniewicka
1 760 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 3 pokoje w zieleni | loggia | Bemowo | 68,9 m²
890 000 zł
825 000 zł

3 pokoje w zieleni | loggia | Bemowo | 68,9 m²

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    11 973 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje w zieleni | loggia | Bemowo | 68,9 m²

Warszawa, Bemowo, Mieczysława Wolfkego
890 000 zł
825 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Duże 3 pokoje, widna kuchnia, do remontu, metro
828 000 zł

Duże 3 pokoje, widna kuchnia, do remontu, metro

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    12 034 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Duże 3 pokoje, widna kuchnia, do remontu, metro

Warszawa, Ursynów, Polinezyjska
828 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Mieszkanie na sprzedaż
990 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    14 452 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka, Marywilska
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Mokotów trzypokojowe blisko Metra Wilanowska
870 000 zł

Mokotów trzypokojowe blisko Metra Wilanowska

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    12 756 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mokotów trzypokojowe blisko Metra Wilanowska

Warszawa, Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego
870 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, MIESZKANIE DLA RODZINY, ŁADNY WIDOK, Z GARAŻEM!
859 000 zł

MIESZKANIE DLA RODZINY, ŁADNY WIDOK, Z GARAŻEM!

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    12 608 zł
  • Liczba pokoi:
    3

MIESZKANIE DLA RODZINY, ŁADNY WIDOK, Z GARAŻEM!

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Władysława Umińskiego
859 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, Promo Cena/Kobyłka/Bezczynszowe/Ogródek
625 000 zł

Promo Cena/Kobyłka/Bezczynszowe/Ogródek

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    9 183 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Promo Cena/Kobyłka/Bezczynszowe/Ogródek

powiat wołomiński, Kobyłka, Kmicica
625 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Dwustronne z widokiem na zieleń | 2. sypialnie
980 000 zł

Dwustronne z widokiem na zieleń | 2. sypialnie

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    14 411 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwustronne z widokiem na zieleń | 2. sypialnie

Warszawa, Białołęka, Nowodworska
980 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Wysoki standard | Klimatyzacja | Balkon z widokiem
1 020 000 zł

Wysoki standard | Klimatyzacja | Balkon z widokiem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    15 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wysoki standard | Klimatyzacja | Balkon z widokiem

Warszawa, Białołęka, Geodezyjna
1 020 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.