Wyniki wyszukiwania

Ofert: 720

Zmień widok:
Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Cudowne mieszkanie na zielonych Szczęśliwicach.
1 810 000 zł

Cudowne mieszkanie na zielonych Szczęśliwicach.

Warszawa, Ochota Szczęśliwice
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    23 815 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Cudowne mieszkanie na zielonych Szczęśliwicach.

Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Zadumana
1 810 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Dolny, Komfortowe 75 m² | Mokotów | 3 pokoje
1 485 000 zł

Komfortowe 75 m² | Mokotów | 3 pokoje

Warszawa, Mokotów Dolny
  • Powierzchnia:
    75 m2
  • Cena za m2:
    19 786 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Komfortowe 75 m² | Mokotów | 3 pokoje

Warszawa, Mokotów Dolny, Bobrowiecka
1 485 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Służew, Gotowe do wprowadzenia - Duży Balkon - Cicho
1 424 925 zł

Gotowe do wprowadzenia - Duży Balkon - Cicho

Warszawa, Mokotów Służew
  • Powierzchnia:
    75 m2
  • Cena za m2:
    18 999 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Gotowe do wprowadzenia - Duży Balkon - Cicho

Warszawa, Mokotów Służew, Aleja Wyścigowa
1 424 925 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Cena obniżona o 70 000 zł !
1 350 000 zł

Cena obniżona o 70 000 zł !

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    75 m2
  • Cena za m2:
    18 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Cena obniżona o 70 000 zł !

Warszawa, Wawer, Tawułkowa
1 350 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Narożny apartament z tarasem na ostatnim piętrze
2 100 000 zł

Narożny apartament z tarasem na ostatnim piętrze

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    75 m2
  • Cena za m2:
    28 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Narożny apartament z tarasem na ostatnim piętrze

Warszawa, Wilanów, Prymasa Augusta Hlonda
2 100 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Legionowo, Mieszkanie w samym centrum Legionowa
1 199 000 zł

Mieszkanie w samym centrum Legionowa

powiat legionowski, Legionowo
  • Powierzchnia:
    75 m2
  • Cena za m2:
    15 986 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie w samym centrum Legionowa

powiat legionowski, Legionowo, Ks. Płk Jana Mrugacza
1 199 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Duży salon 40 m², 2 sypialnie, balkon, 2 x garaż
1 199 631 zł

Duży salon 40 m², 2 sypialnie, balkon, 2 x garaż

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    16 039 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Duży salon 40 m², 2 sypialnie, balkon, 2 x garaż

Warszawa, Mokotów, Santocka
1 199 631 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Salon, 3 sypialnie, balkon, 2xgaraż, 2xpiwnica
1 199 631 zł

Salon, 3 sypialnie, balkon, 2xgaraż, 2xpiwnica

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    16 039 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Salon, 3 sypialnie, balkon, 2xgaraż, 2xpiwnica

Warszawa, Mokotów, Santocka
1 199 631 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Mieszkanie po remoncie z balkonem Targówek
970 000 zł

Mieszkanie po remoncie z balkonem Targówek

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    13 042 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie po remoncie z balkonem Targówek

Warszawa, Targówek
970 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Marymont-Ruda, 4 pokoje | gotowe do wejścia | Kępa Potocka
1 188 000 zł

4 pokoje | gotowe do wejścia | Kępa Potocka

Warszawa, Bielany Marymont-Ruda
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    15 989 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | gotowe do wejścia | Kępa Potocka

Warszawa, Bielany Marymont-Ruda, Klaudyny
1 188 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.