Wyniki wyszukiwania

Ofert: 722

Zmień widok:
powiat wołomiński, Marki, 3 pokoje na pograniczu Marek i Warszawy
890 000 zł

3 pokoje na pograniczu Marek i Warszawy

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    10 532 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje na pograniczu Marek i Warszawy

powiat wołomiński, Marki, Kartografów
890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, Czteropokojowe przy Stacji metra Bródno M2
997 000 zł

Czteropokojowe przy Stacji metra Bródno M2

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    11 869 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Czteropokojowe przy Stacji metra Bródno M2

Warszawa, Targówek Bródno, Ludwika Kondratowicza
997 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Biuro i mieszkanie, dwa wejścia, parter, taras !!!
1 499 000 zł

Biuro i mieszkanie, dwa wejścia, parter, taras !!!

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    17 845 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Biuro i mieszkanie, dwa wejścia, parter, taras !!!

Warszawa, Wilanów, Aleja Wilanowska
1 499 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Nowoczesny apartament 83 m2 z garażem
949 000 zł

Nowoczesny apartament 83 m2 z garażem

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    11 378 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny apartament 83 m2 z garażem

powiat wołomiński, Marki, Wesoła
949 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Siekierki, 4 pokoje z potencjałem | Garaż | Blok z cegły
1 299 999 zł

4 pokoje z potencjałem | Garaż | Blok z cegły

Warszawa, Mokotów Siekierki
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    15 643 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje z potencjałem | Garaż | Blok z cegły

Warszawa, Mokotów Siekierki, Bartycka
1 299 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik
1 800 000 zł

Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    21 663 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik

Warszawa, Mokotów
1 800 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik
1 800 000 zł

Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    21 663 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik

powiat Warszawa, Warszawa, Jana Pawła Woronicza
1 800 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Rynia, PENTHOUSE Z WIDOKIEM NA JEZ. ZEGRZYŃSKIE
1 350 000 zł

PENTHOUSE Z WIDOKIEM NA JEZ. ZEGRZYŃSKIE

powiat legionowski, Rynia
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    16 265 zł
  • Liczba pokoi:
    3

PENTHOUSE Z WIDOKIEM NA JEZ. ZEGRZYŃSKIE

powiat legionowski, Rynia, Główna
1 350 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Spokojna elegancja w sercu Śródmieścia
2 249 000 zł

Spokojna elegancja w sercu Śródmieścia

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    27 096 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Spokojna elegancja w sercu Śródmieścia

Warszawa, Śródmieście, Juliana Bartoszewicza
2 249 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Odolany, 3pok. 83m² | Ogródek | Komórka | Garaż | Wola
1 650 000 zł

3pok. 83m² | Ogródek | Komórka | Garaż | Wola

Warszawa, Wola Odolany
  • Powierzchnia:
    82 m2
  • Cena za m2:
    19 951 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3pok. 83m² | Ogródek | Komórka | Garaż | Wola

Warszawa, Wola Odolany, Jana Kazimierza
1 650 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.