Wyniki wyszukiwania

Ofert: 722

Zmień widok:
Warszawa, Bielany, Ostatnie piętro | 4 pokoje | 3 balkony | garaż
1 699 000 zł

Ostatnie piętro | 4 pokoje | 3 balkony | garaż

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    87 m2
  • Cena za m2:
    19 394 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Ostatnie piętro | 4 pokoje | 3 balkony | garaż

Warszawa, Bielany, Sokratesa
1 699 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Inwestycyjnie, 2 mieszkania w 1, 5 pokoi
1 800 000 zł

Inwestycyjnie, 2 mieszkania w 1, 5 pokoi

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    87 m2
  • Cena za m2:
    20 651 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Inwestycyjnie, 2 mieszkania w 1, 5 pokoi

Warszawa, Śródmieście Południowe, Stanisława Noakowskiego
1 800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Kamienica Serce MokotowaWidok na Patio2 Wejścia
1 890 000 zł

Kamienica Serce MokotowaWidok na Patio2 Wejścia

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    21 827 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Kamienica Serce MokotowaWidok na Patio2 Wejścia

Warszawa, Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego
1 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, WYKOŃCZONE | 3 POKOJE | 2 ŁAZIENKI | MOKOTÓW
2 300 000 zł

WYKOŃCZONE | 3 POKOJE | 2 ŁAZIENKI | MOKOTÓW

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    26 632 zł
  • Liczba pokoi:
    3

WYKOŃCZONE | 3 POKOJE | 2 ŁAZIENKI | MOKOTÓW

Warszawa, Mokotów, Wołoska
2 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Port Praski – przestronny apartament z projektem
2 550 000 zł

Port Praski – przestronny apartament z projektem

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    29 589 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Port Praski – przestronny apartament z projektem

Warszawa, Praga-Północ, Józefa Sierakowskiego
2 550 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Dwa balkony / Widok na centrum / Stacja Wola
1 690 000 zł

Dwa balkony / Widok na centrum / Stacja Wola

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    19 621 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwa balkony / Widok na centrum / Stacja Wola

Warszawa, Wola, Gumińska
1 690 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Przestronne mieszkanie dla rodziny
1 150 000 zł

Przestronne mieszkanie dla rodziny

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    13 367 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne mieszkanie dla rodziny

Warszawa, Bemowo, Arki Bożka
1 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, MIESZKANIE i obok BIURO w jednym! Zobacz plan!
1 949 000 zł

MIESZKANIE i obok BIURO w jednym! Zobacz plan!

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    22 662 zł
  • Liczba pokoi:
    4

MIESZKANIE i obok BIURO w jednym! Zobacz plan!

Warszawa, Ochota, Nowowiejska
1 949 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie 86 m² z loggią – Wola, Jana Kazimierza
1 790 000 zł

Mieszkanie 86 m² z loggią – Wola, Jana Kazimierza

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    20 813 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie 86 m² z loggią – Wola, Jana Kazimierza

Warszawa, Wola, Jana Kazimierza
1 790 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Stare Włochy, Rozkład idealny - dla wyjątkowej Rodziny - zieleń
1 190 000 zł

Rozkład idealny - dla wyjątkowej Rodziny - zieleń

Warszawa, Włochy Stare Włochy
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    13 901 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Rozkład idealny - dla wyjątkowej Rodziny - zieleń

Warszawa, Włochy Stare Włochy, Fasolowa
1 190 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.