Wyniki wyszukiwania

Ofert: 721

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Północ, Nowoczesny apartament; 3 sypialnie
3 290 000 zł

Nowoczesny apartament; 3 sypialnie

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    94 m2
  • Cena za m2:
    35 000 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny apartament; 3 sypialnie

Warszawa, Praga-Północ, Stefana Okrzei
3 290 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Ksawerów, Unikatowy apartament blisko metra
2 290 000 zł

Unikatowy apartament blisko metra

Warszawa, Mokotów Ksawerów
  • Powierzchnia:
    93 m2
  • Cena za m2:
    24 586 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Unikatowy apartament blisko metra

Warszawa, Mokotów Ksawerów, Aleja Wilanowska
2 290 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Nowe Grabie, Mieszkanie 3pok, 92m2 strych 54m2 Nowe Grabie
789 000 zł

Mieszkanie 3pok, 92m2 strych 54m2 Nowe Grabie

powiat wołomiński, Nowe Grabie
  • Powierzchnia:
    92 m2
  • Cena za m2:
    8 537 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 3pok, 92m2 strych 54m2 Nowe Grabie

powiat wołomiński, Nowe Grabie, Księdza Zygmunta Krysztopy
789 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na sprzedaż
2 130 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    92 m2
  • Cena za m2:
    23 049 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście, Ptasia
2 130 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Mieszkanie na sprzedaż
770 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    92 m2
  • Cena za m2:
    8 369 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

powiat wołomiński, Ząbki, Drewnicka
770 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, 4 pokoje sauna biokominek 92 m² garaż
956 000 zł

4 pokoje sauna biokominek 92 m² garaż

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    92 m2
  • Cena za m2:
    10 391 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje sauna biokominek 92 m² garaż

powiat piaseczyński, Piaseczno, Młynarska
956 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Apartament 3 pokoje 92 m² + ogródek 9 m² + garaż
1 920 000 zł
1 900 000 zł

Apartament 3 pokoje 92 m² + ogródek 9 m² + garaż

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    91 m2
  • Cena za m2:
    20 703 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Apartament 3 pokoje 92 m² + ogródek 9 m² + garaż

Warszawa, Wilanów, Sarmacka
1 920 000 zł
1 900 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, Piaseczno - 3 pokojowe mieszkanie
875 000 zł
840 000 zł

Piaseczno - 3 pokojowe mieszkanie

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    91 m2
  • Cena za m2:
    9 160 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Piaseczno - 3 pokojowe mieszkanie

powiat piaseczyński, Piaseczno, Jana Pawła Ii
875 000 zł
840 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Służew, 91,6 m² + Komórka 3,3 m²+ Garaż + Balkon 6,3 m²
1 459 000 zł

91,6 m² + Komórka 3,3 m²+ Garaż + Balkon 6,3 m²

Warszawa, Mokotów Służew
  • Powierzchnia:
    91 m2
  • Cena za m2:
    15 933 zł
  • Liczba pokoi:
    3

91,6 m² + Komórka 3,3 m²+ Garaż + Balkon 6,3 m²

Warszawa, Mokotów Służew, Puławska
1 459 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, Dwupoziomowy loft 91 m2 z widokiem na Kabaty.
1 590 000 zł

Dwupoziomowy loft 91 m2 z widokiem na Kabaty.

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    91 m2
  • Cena za m2:
    17 378 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dwupoziomowy loft 91 m2 z widokiem na Kabaty.

Warszawa, Ursynów Kabaty, Ekologiczna
1 590 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.