Wyniki wyszukiwania

Ofert: 721

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, Mokotów | 100m2 przy Metro Wianowska | 2 łazienki
2 480 000 zł
2 211 660 zł

Mokotów | 100m2 przy Metro Wianowska | 2 łazienki

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    22 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mokotów | 100m2 przy Metro Wianowska | 2 łazienki

Warszawa, Mokotów, Cieszyńska
2 480 000 zł
2 211 660 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Mieszkanie na sprzedaż
3 255 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    32 475 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Solec
3 255 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 3 pokoje - Bemowo - Batalionów Chłopskich - garaż
1 295 900 zł

3 pokoje - Bemowo - Batalionów Chłopskich - garaż

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    12 959 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje - Bemowo - Batalionów Chłopskich - garaż

Warszawa, Bemowo, Batalionów Chłopskich
1 295 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Zawady, Na sprzedaż luksusowy apartament z ogrodem Wilanów
2 399 000 zł
2 299 000 zł

Na sprzedaż luksusowy apartament z ogrodem Wilanów

Warszawa, Wilanów Zawady
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    22 990 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Na sprzedaż luksusowy apartament z ogrodem Wilanów

Warszawa, Wilanów Zawady
2 399 000 zł
2 299 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Na sprzedaż luksusowy apartament z ogrodem Wilanów
2 399 000 zł

Na sprzedaż luksusowy apartament z ogrodem Wilanów

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    23 990 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Na sprzedaż luksusowy apartament z ogrodem Wilanów

Warszawa, Wilanów
2 399 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, garaż w cenie, niedaleko Parku Szczęśliwickiego
1 960 000 zł

garaż w cenie, niedaleko Parku Szczęśliwickiego

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    99 m2
  • Cena za m2:
    19 718 zł
  • Liczba pokoi:
    4

garaż w cenie, niedaleko Parku Szczęśliwickiego

Warszawa, Ochota, Opaczewska
1 960 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Apartament, 100 m2, ul.Parkowa 13/17
2 595 000 zł

Apartament, 100 m2, ul.Parkowa 13/17

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    99 m2
  • Cena za m2:
    26 212 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Apartament, 100 m2, ul.Parkowa 13/17

Warszawa, Śródmieście, Parkowa
2 595 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, 4 POKOJE | ZIELONE I ZAMKNIĘTNE OSIEDLE | URSYNÓW
1 765 000 zł

4 POKOJE | ZIELONE I ZAMKNIĘTNE OSIEDLE | URSYNÓW

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    98 m2
  • Cena za m2:
    17 891 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 POKOJE | ZIELONE I ZAMKNIĘTNE OSIEDLE | URSYNÓW

Warszawa, Ursynów Kabaty, Rybałtów
1 765 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Odebrane i Gotowe do Aranżacji ! Dwustronne
1 880 000 zł

Odebrane i Gotowe do Aranżacji ! Dwustronne

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    98 m2
  • Cena za m2:
    19 086 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Odebrane i Gotowe do Aranżacji ! Dwustronne

Warszawa, Wola, Gumińska
1 880 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Apartament premium przy Grzybowskiej
2 550 000 zł

Apartament premium przy Grzybowskiej

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    97 m2
  • Cena za m2:
    26 234 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Apartament premium przy Grzybowskiej

Warszawa, Śródmieście, Grzybowska
2 550 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.