Wyniki wyszukiwania

Ofert: 720

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów, penthouse*taras 50m2*trzystronne*prywatność
2 100 000 zł

penthouse*taras 50m2*trzystronne*prywatność

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    113 m2
  • Cena za m2:
    18 502 zł
  • Liczba pokoi:
    4

penthouse*taras 50m2*trzystronne*prywatność

Warszawa, Ursynów, Złoty Potok
2 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Mieszkanie na sprzedaż
1 499 900 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    113 m2
  • Cena za m2:
    13 261 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo, Górczewska
1 499 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Wierzbno, Eleganckie, Umeblowane 4 Pokoje Mokotów Przy Park
3 550 000 zł

Eleganckie, Umeblowane 4 Pokoje Mokotów Przy Park

Warszawa, Mokotów Wierzbno
  • Powierzchnia:
    112 m2
  • Cena za m2:
    31 499 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Eleganckie, Umeblowane 4 Pokoje Mokotów Przy Park

Warszawa, Mokotów Wierzbno, Puławska
3 550 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Piękne mieszkanie dla rodziny w Markach
949 000 zł

Piękne mieszkanie dla rodziny w Markach

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    110 m2
  • Cena za m2:
    8 575 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Piękne mieszkanie dla rodziny w Markach

powiat wołomiński, Marki, Amarantowa
949 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Mieszkanie na sprzedaż
1 390 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    109 m2
  • Cena za m2:
    12 728 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka, Skarbka Z Gór
1 390 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach
3 258 000 zł

Słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    108 m2
  • Cena za m2:
    30 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach

Warszawa, Mokotów, Podchorążych
3 258 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Wyględów, Mieszkanie na sprzedaż
2 653 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Mokotów Wyględów
  • Powierzchnia:
    108 m2
  • Cena za m2:
    24 496 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Mokotów Wyględów, Przejazd
2 653 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, 3-4 pokoje/ Zawady/ Komórka/ Garaz/ Garderoba
1 270 000 zł

3-4 pokoje/ Zawady/ Komórka/ Garaz/ Garderoba

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    106 m2
  • Cena za m2:
    11 924 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-4 pokoje/ Zawady/ Komórka/ Garaz/ Garderoba

Warszawa, Wilanów, Syta
1 270 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga, Przestrzeń z duszą w sercu Pragi | 100 m² | Balkon
1 799 000 zł

Przestrzeń z duszą w sercu Pragi | 100 m² | Balkon

Warszawa, Praga
  • Powierzchnia:
    106 m2
  • Cena za m2:
    16 923 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestrzeń z duszą w sercu Pragi | 100 m² | Balkon

Warszawa, Praga, Targowa
1 799 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego
2 080 000 zł

Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    106 m2
  • Cena za m2:
    19 622 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego

Warszawa, Ursynów, Ekologiczna
2 080 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.