Wyniki wyszukiwania

Ofert: 719

Zmień widok:
powiat wołomiński, Marki, 4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki
690 000 zł

4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    88 m2
  • Cena za m2:
    7 840 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki

powiat wołomiński, Marki, Miedziana
690 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach
810 000 zł

Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    11 971 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach

powiat wołomiński, Ząbki, Józefa Piłsudskiego
810 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie
830 000 zł

3-pokojowe mieszkanie po remoncie

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    13 070 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokojowe mieszkanie po remoncie

Warszawa, Targówek Bródno, Krasnobrodzka
830 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8
610 000 zł

Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    61 m2
  • Cena za m2:
    9 910 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8

powiat wołomiński, Marki, Pałacowa
610 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą
639 000 zł

3-pokojowe mieszkanie z garderobą

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    10 544 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokojowe mieszkanie z garderobą

Warszawa, Targówek, Turmoncka
639 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji
800 000 zł

Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    13 223 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
800 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Zielonka, Nowoczesne mieszkanie, 3-pokoje, EKOPARK
839 000 zł

Nowoczesne mieszkanie, 3-pokoje, EKOPARK

powiat wołomiński, Zielonka
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    14 523 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Nowoczesne mieszkanie, 3-pokoje, EKOPARK

powiat wołomiński, Zielonka, Wojska Polskiego
839 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle
819 000 zł

Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    14 861 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle

Warszawa, Białołęka, Warzelnicza
819 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce
799 000 zł

Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    16 012 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce

Warszawa, Białołęka, Głębocka
799 000 zł
Szczegóły
powiat kołobrzeski, Kołobrzeg, Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza
945 500 zł

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza

powiat kołobrzeski, Kołobrzeg
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    19 502 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza

powiat kołobrzeski, Kołobrzeg, Hugo Kołłątaja
945 500 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.