Wyniki wyszukiwania

Ofert: 643

Zmień widok:
Warszawa, Bielany Wólka Węglowa, Duży ogród, parking, blisko natury, metro 5 min
580 000 zł

Duży ogród, parking, blisko natury, metro 5 min

Warszawa, Bielany Wólka Węglowa
  • Powierzchnia:
    30 m2
  • Cena za m2:
    18 770 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Duży ogród, parking, blisko natury, metro 5 min

Warszawa, Bielany Wólka Węglowa, Wólczyńska
580 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Stary Mokotów, Stary Mokotów, Kawalerka na sprzedaż
585 000 zł

Stary Mokotów, Kawalerka na sprzedaż

Warszawa, Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    31 m2
  • Cena za m2:
    18 870 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Stary Mokotów, Kawalerka na sprzedaż

Warszawa, Stary Mokotów, Jarosława Dąbrowskiego
585 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Na sprzedaż nowe, klimatyzowane mieszkanie
625 000 zł

Na sprzedaż nowe, klimatyzowane mieszkanie

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    31 m2
  • Cena za m2:
    19 987 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Na sprzedaż nowe, klimatyzowane mieszkanie

Warszawa, Praga-Północ, Łochowska
625 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze
720 000 zł

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    32 m2
  • Cena za m2:
    22 464 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ, Strzelecka
720 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Koneser 3,3 m wysokości Piwnica-9 m2 Tramwaje
565 000 zł

Koneser 3,3 m wysokości Piwnica-9 m2 Tramwaje

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    32 m2
  • Cena za m2:
    17 454 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Koneser 3,3 m wysokości Piwnica-9 m2 Tramwaje

Warszawa, Praga-Północ, Kawęczyńska
565 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Młynów, Klimat przedwojennej Warszawy – kamienica z duszą
568 000 zł

Klimat przedwojennej Warszawy – kamienica z duszą

Warszawa, Wola Młynów
  • Powierzchnia:
    32 m2
  • Cena za m2:
    17 509 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Klimat przedwojennej Warszawy – kamienica z duszą

Warszawa, Wola Młynów, Wolska
568 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz, Żoliborz Artystyczny Kawalerka z dużym balkonem
719 000 zł

Żoliborz Artystyczny Kawalerka z dużym balkonem

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    32 m2
  • Cena za m2:
    22 055 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Żoliborz Artystyczny Kawalerka z dużym balkonem

Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik
719 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Kawalerka z dużym potencjałem, dobra komunikacja
470 000 zł

Kawalerka z dużym potencjałem, dobra komunikacja

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    14 242 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka z dużym potencjałem, dobra komunikacja

Warszawa, Mokotów, Kaukaska
470 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Pejzażowa | 1 pokój | loggia
676 400 zł

Pejzażowa | 1 pokój | loggia

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    20 496 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Pejzażowa | 1 pokój | loggia

Warszawa, Mokotów, Pejzażowa
676 400 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Inwestycyjne TOP Lokalizacja Od zaraz
594 000 zł

Inwestycyjne TOP Lokalizacja Od zaraz

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    17 994 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Inwestycyjne TOP Lokalizacja Od zaraz

Warszawa, Wola, Okopowa
594 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.