Wyniki wyszukiwania

Ofert: 644

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów Sielce, Komfortowe 2 pokoje | Balkon | Nowa inwestycja
926 000 zł

Komfortowe 2 pokoje | Balkon | Nowa inwestycja

Warszawa, Mokotów Sielce
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    24 885 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Komfortowe 2 pokoje | Balkon | Nowa inwestycja

Warszawa, Mokotów Sielce, Stanisława Kierbedzia
926 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sielce, Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ
928 500 zł

Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ

Warszawa, Mokotów Sielce
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    24 899 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ

Warszawa, Mokotów Sielce, Stanisława Kierbedzia
928 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, 2 pok./jasne, do wprowadzenia/garaż
600 000 zł

2 pok./jasne, do wprowadzenia/garaż

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    16 085 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok./jasne, do wprowadzenia/garaż

Warszawa, Ursus, Tomcia Palucha
600 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, Mieszkanie 2 pokojowe przy parku, 37,3m2 1p.
440 000 zł

Mieszkanie 2 pokojowe przy parku, 37,3m2 1p.

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    11 796 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie 2 pokojowe przy parku, 37,3m2 1p.

Warszawa, Targówek Bródno, Wyszogrodzka
440 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa, 37,4 m2 I piętro okazyjna cena
660 000 zł

Saska Kępa, 37,4 m2 I piętro okazyjna cena

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    17 647 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Saska Kępa, 37,4 m2 I piętro okazyjna cena

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Londyńska
660 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, 2 pok, Metro, Zielone Bielany, Idealny układ
595 000 zł

2 pok, Metro, Zielone Bielany, Idealny układ

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    15 866 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok, Metro, Zielone Bielany, Idealny układ

Warszawa, Bielany, Wrzeciono
595 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie!
730 000 zł

Eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie!

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    19 466 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie!

Warszawa, Wola, Danuty Siedzikówny \"Inki\"
730 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, 2 pokoje na sprzedaż na Zielonym Powiślu, Solec
675 000 zł

2 pokoje na sprzedaż na Zielonym Powiślu, Solec

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    17 995 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje na sprzedaż na Zielonym Powiślu, Solec

Warszawa, Śródmieście, Górnośląska
675 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Młynów, Funkcjonalne 2 pokoje po remoncie Wola gotowe
685 000 zł

Funkcjonalne 2 pokoje po remoncie Wola gotowe

Warszawa, Wola Młynów
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    18 169 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Funkcjonalne 2 pokoje po remoncie Wola gotowe

Warszawa, Wola Młynów, Młynarska
685 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Nowolipki, Mieszkanie na sprzedaż