Wyniki wyszukiwania

Ofert: 112

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów, Klinika z blokiem operacyjnym | 334 m² | Kabaty
5 200 000 zł

Klinika z blokiem operacyjnym | 334 m² | Kabaty

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    334 m2
  • Cena za m2:
    15 566 zł

Klinika z blokiem operacyjnym | 334 m² | Kabaty

Warszawa, Ursynów, Wąwozowa
5 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Na sprzedaż przestronne biuro 179,7 m² | Wola
2 599 000 zł

Na sprzedaż przestronne biuro 179,7 m² | Wola

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    179 m2
  • Cena za m2:
    14 462 zł

Na sprzedaż przestronne biuro 179,7 m² | Wola

Warszawa, Wola, Żelazna
2 599 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Północne, Mieszkanie przy Ogrodzie Saskim lokal/biuro
6 300 zł

Mieszkanie przy Ogrodzie Saskim lokal/biuro

Warszawa, Śródmieście Północne
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    74 zł

Mieszkanie przy Ogrodzie Saskim lokal/biuro

Warszawa, Śródmieście Północne, Niecała
6 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Imielin, Ursynów , 2 pokoje, kuchnia, garderoba, przyziemie
430 000 zł

Ursynów , 2 pokoje, kuchnia, garderoba, przyziemie

Warszawa, Ursynów Imielin
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    10 913 zł

Ursynów , 2 pokoje, kuchnia, garderoba, przyziemie

Warszawa, Ursynów Imielin, Stanisława Kazury
430 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Zielonka, Hala produkcyjno-magazynowa, Zielonka k. Warszawy.
2 500 000 zł

Hala produkcyjno-magazynowa, Zielonka k. Warszawy.

powiat wołomiński, Zielonka
  • Powierzchnia:
    600 m2
  • Cena za m2:
    4 166 zł

Hala produkcyjno-magazynowa, Zielonka k. Warszawy.

powiat wołomiński, Zielonka, Pustelnicka
2 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Wrzeciono, Miejsce Parkingowe - Bielany, Wrzeciono
55 500 zł

Miejsce Parkingowe - Bielany, Wrzeciono

Warszawa, Bielany Wrzeciono
  • Powierzchnia:
    14 m2
  • Cena za m2:
    3 964 zł

Miejsce Parkingowe - Bielany, Wrzeciono

Warszawa, Bielany Wrzeciono, Wrzeciono
55 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Biuro 131 m² (5 pokoi) zabytkowa kamienica
8 500 zł

Biuro 131 m² (5 pokoi) zabytkowa kamienica

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    131 m2
  • Cena za m2:
    64 zł

Biuro 131 m² (5 pokoi) zabytkowa kamienica

Warszawa, Śródmieście, Polna
8 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Odstąpię gotowy salon beauty
7 995 zł

Odstąpię gotowy salon beauty

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    133 zł

Odstąpię gotowy salon beauty

Warszawa, Wilanów, Adama Branickiego
7 995 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Lokal do wynajęcia pod usługi / biuro / gabinet
2 500 zł

Lokal do wynajęcia pod usługi / biuro / gabinet

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    25 m2
  • Cena za m2:
    96 zł

Lokal do wynajęcia pod usługi / biuro / gabinet

Warszawa, Praga-Północ, Łochowska
2 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Lokal na sprzedaż
1 000 000 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    17 761 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Ochota, Opaczewska
1 000 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.