Wyniki wyszukiwania

Ofert: 113

Zmień widok:
Warszawa, Włochy, Świetna lokalizacja i cena, możliwość produkcji!!
7 300 000 zł

Świetna lokalizacja i cena, możliwość produkcji!!

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    960 m2
  • Cena za m2:
    7 604 zł

Świetna lokalizacja i cena, możliwość produkcji!!

Warszawa, Włochy, Bolesława Chrobrego
7 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Nowoczesny lokal biurowy z niezależnym wejściem
7 800 zł

Nowoczesny lokal biurowy z niezależnym wejściem

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    130 zł

Nowoczesny lokal biurowy z niezależnym wejściem

Warszawa, Mokotów, Ksawerów
7 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Tarchomin, Pawilon handlowo-usługowy
320 000 zł

Pawilon handlowo-usługowy

Warszawa, Białołęka Tarchomin
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    3 137 zł

Pawilon handlowo-usługowy

Warszawa, Białołęka Tarchomin, Józefa Mehoffera
320 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, KOBYŁKA - SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNĄ
2 999 999 zł

KOBYŁKA - SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNĄ

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    551 m2
  • Cena za m2:
    5 435 zł

KOBYŁKA - SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNĄ

powiat wołomiński, Kobyłka, Kwiatowa
2 999 999 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład
3 200 000 zł

DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    268 m2
  • Cena za m2:
    11 931 zł

DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład

powiat wołomiński, Marki, Wenecka
3 200 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, Do wynajęcia lokal usługowy 350 m² – Kobyłka
15 000 zł

Do wynajęcia lokal usługowy 350 m² – Kobyłka

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    350 m2
  • Cena za m2:
    42 zł

Do wynajęcia lokal usługowy 350 m² – Kobyłka

powiat wołomiński, Kobyłka, Węgierska
15 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Lokal usługowy 110,32m2, garaż Centrum
1 840 000 zł
1 740 000 zł

Lokal usługowy 110,32m2, garaż Centrum

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    110 m2
  • Cena za m2:
    15 775 zł

Lokal usługowy 110,32m2, garaż Centrum

Warszawa, Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
1 840 000 zł
1 740 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum
3 550 000 zł

Dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    23 666 zł

Dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum

Warszawa, Śródmieście Południowe, Hoża
3 550 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Lokal w centrum warszawskiego Powiśla
450 000 zł

Lokal w centrum warszawskiego Powiśla

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    15 761 zł

Lokal w centrum warszawskiego Powiśla

Warszawa, Śródmieście, Solec
450 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Zakroczym, SALA WESELNA Z ZAPLECZEM NOCLEGOWYM W POBLIŻU MODL
2 700 000 zł

SALA WESELNA Z ZAPLECZEM NOCLEGOWYM W POBLIŻU MODL

powiat nowodworski, Zakroczym
  • Powierzchnia:
    684 m2
  • Cena za m2:
    3 942 zł

SALA WESELNA Z ZAPLECZEM NOCLEGOWYM W POBLIŻU MODL

powiat nowodworski, Zakroczym, Stalowa
2 700 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.