Wyniki wyszukiwania

Ofert: 112

Zmień widok:
Warszawa, Targówek, Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska
4 000 zł

Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    53 zł

Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska

Warszawa, Targówek, Radzymińska
4 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Zacisze, Lokal biurowo - handlowy Zacisze
5 000 zł

Lokal biurowo - handlowy Zacisze

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    50 zł

Lokal biurowo - handlowy Zacisze

Warszawa, Targówek Zacisze, Marii Bohuszewiczówny
5 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, DOM#Sprzedam# Bemowo
2 299 000 zł

DOM#Sprzedam# Bemowo

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    350 m2
  • Cena za m2:
    6 568 zł

DOM#Sprzedam# Bemowo

Warszawa, Bemowo, Wojciecha Korfantego
2 299 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Utrata, Lokal na wynajem
25 484 zł

Lokal na wynajem

Warszawa, Targówek Utrata
  • Powierzchnia:
    849 m2
  • Cena za m2:
    30 zł

Lokal na wynajem

Warszawa, Targówek Utrata, Łubinowa
25 484 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus Czechowice, Idealna nieruchomość pod inwestycję/ Ursus
9 900 000 zł

Idealna nieruchomość pod inwestycję/ Ursus

Warszawa, Ursus Czechowice
  • Powierzchnia:
    1 458 m2
  • Cena za m2:
    6 790 zł

Idealna nieruchomość pod inwestycję/ Ursus

Warszawa, Ursus Czechowice, Dzieci Warszawy
9 900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Unikalny lokal z witryną - prestiżowa kamienica
2 500 000 zł

Unikalny lokal z witryną - prestiżowa kamienica

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    98 m2
  • Cena za m2:
    25 510 zł

Unikalny lokal z witryną - prestiżowa kamienica

Warszawa, Śródmieście, Poznańska
2 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Nowe Włochy, Two levels office in Warsaw Nowe Włochy
7 300 zł

Two levels office in Warsaw Nowe Włochy

Warszawa, Włochy Nowe Włochy
  • Powierzchnia:
    105 m2
  • Cena za m2:
    69 zł

Two levels office in Warsaw Nowe Włochy

Warszawa, Włochy Nowe Włochy
7 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Wyczółki, SPRZEDAM LOKAL UŻYKOWY
1 180 000 zł

SPRZEDAM LOKAL UŻYKOWY

Warszawa, Ursynów Wyczółki
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    15 507 zł

SPRZEDAM LOKAL UŻYKOWY

Warszawa, Ursynów Wyczółki, Pieskowa Skała
1 180 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Biuro SKM WKD Metro świetna lokalizacja
7 860 zł

Biuro SKM WKD Metro świetna lokalizacja

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    131 m2
  • Cena za m2:
    59 zł

Biuro SKM WKD Metro świetna lokalizacja

Warszawa, Wola, Miedziana
7 860 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Falenica, Lokal lub mieszkanie Klima Własna KW
170 000 zł

Lokal lub mieszkanie Klima Własna KW

Warszawa, Wawer Falenica
  • Powierzchnia:
    20 m2
  • Cena za m2:
    8 362 zł

Lokal lub mieszkanie Klima Własna KW

Warszawa, Wawer Falenica
170 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.