Wyniki wyszukiwania

Ofert: 128

Zmień widok:
powiat legionowski, Jadwisin, Unikatowa działka z widokiem na wodę
2 500 000 zł

Unikatowa działka z widokiem na wodę

powiat legionowski, Jadwisin
  • Powierzchnia:
    1 500 m2
  • Cena za m2:
    1 666 zł

Unikatowa działka z widokiem na wodę

powiat legionowski, Jadwisin, Ogrodowa
2 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Anin, Doskonała działka w Starym Aninie, ul. Kajki
3 500 000 zł

Doskonała działka w Starym Aninie, ul. Kajki

Warszawa, Wawer Anin
  • Powierzchnia:
    1 500 m2
  • Cena za m2:
    2 333 zł

Doskonała działka w Starym Aninie, ul. Kajki

Warszawa, Wawer Anin
3 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Olesin, DZIALKA I BIAŁOŁĘKA I POD DWULOKALOWY
999 000 zł

DZIALKA I BIAŁOŁĘKA I POD DWULOKALOWY

Warszawa, Białołęka Olesin
  • Powierzchnia:
    1 500 m2
  • Cena za m2:
    666 zł

DZIALKA I BIAŁOŁĘKA I POD DWULOKALOWY

Warszawa, Białołęka Olesin, Stumilowy Las
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Aleksandrów Trzeci, MPZT
1 079 250 zł

MPZT

Warszawa, Wawer Aleksandrów Trzeci
  • Powierzchnia:
    1 439 m2
  • Cena za m2:
    750 zł

MPZT

Warszawa, Wawer Aleksandrów Trzeci
1 079 250 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 1405m2 Ul. Ostródzka MPZP
1 680 000 zł

1405m2 Ul. Ostródzka MPZP

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    1 405 m2
  • Cena za m2:
    1 195 zł

1405m2 Ul. Ostródzka MPZP

Warszawa, Białołęka, Ostródzka
1 680 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Działka 1352m2 ul. Ostródzka MPZP
878 000 zł

Działka 1352m2 ul. Ostródzka MPZP

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    1 352 m2
  • Cena za m2:
    649 zł

Działka 1352m2 ul. Ostródzka MPZP

Warszawa, Białołęka, Ostródzka
878 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jabłonna, Jabłonna - działka budowlana przy lesie
1 018 000 zł

Jabłonna - działka budowlana przy lesie

powiat legionowski, Jabłonna
  • Powierzchnia:
    1 325 m2
  • Cena za m2:
    768 zł

Jabłonna - działka budowlana przy lesie

powiat legionowski, Jabłonna
1 018 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, Działka budowlana | WZ | 2 jednostki
1 190 000 zł

Działka budowlana | WZ | 2 jednostki

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    1 250 m2
  • Cena za m2:
    952 zł

Działka budowlana | WZ | 2 jednostki

Warszawa, Wilanów Powsin
1 190 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Działka na sprzedaż
37 350 zł

Działka na sprzedaż

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    1 245 m2
  • Cena za m2:
    30 zł

Działka na sprzedaż

powiat nowodworski, Czosnów, Pańska
37 350 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, działka leśna tylko 20 min od Warszawy
37 350 zł

działka leśna tylko 20 min od Warszawy

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    1 245 m2
  • Cena za m2:
    30 zł

działka leśna tylko 20 min od Warszawy

powiat nowodworski, Czosnów, Pańska
37 350 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.