Wyniki wyszukiwania

Ofert: 128

Zmień widok:
powiat wołomiński, Łosie, Działka w otoczeniu lasu | 1900 m²/MPZP | Łosie
460 000 zł

Działka w otoczeniu lasu | 1900 m²/MPZP | Łosie

powiat wołomiński, Łosie
  • Powierzchnia:
    1 900 m2
  • Cena za m2:
    242 zł

Działka w otoczeniu lasu | 1900 m²/MPZP | Łosie

powiat wołomiński, Łosie, Ptasia
460 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Wieliszew, Działka z warunkami zabudowy, super cena
330 000 zł

Działka z warunkami zabudowy, super cena

powiat legionowski, Wieliszew
  • Powierzchnia:
    1 852 m2
  • Cena za m2:
    178 zł

Działka z warunkami zabudowy, super cena

powiat legionowski, Wieliszew, Modlińska
330 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Piękna działka Warszawa Wawer Radość
2 500 000 zł

Piękna działka Warszawa Wawer Radość

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    1 684 m2
  • Cena za m2:
    1 484 zł

Piękna działka Warszawa Wawer Radość

Warszawa, Wawer Radość, Planetowa
2 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska, Grunt 1646m2 z Pnb Ornecka Białołęka Dworska
1 479 000 zł

Grunt 1646m2 z Pnb Ornecka Białołęka Dworska

Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska
  • Powierzchnia:
    1 646 m2
  • Cena za m2:
    898 zł

Grunt 1646m2 z Pnb Ornecka Białołęka Dworska

Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska, Ornecka
1 479 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Sowia Wola, Otulina Kampinosu dobra komunikacja, infrastukturą
398 000 zł

Otulina Kampinosu dobra komunikacja, infrastukturą

powiat nowodworski, Sowia Wola
  • Powierzchnia:
    1 613 m2
  • Cena za m2:
    246 zł

Otulina Kampinosu dobra komunikacja, infrastukturą

powiat nowodworski, Sowia Wola, Świerkowa
398 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, Działka budowlana 1613 m² | Kobyłka, MPZP
1 049 000 zł

Działka budowlana 1613 m² | Kobyłka, MPZP

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    1 613 m2
  • Cena za m2:
    650 zł

Działka budowlana 1613 m² | Kobyłka, MPZP

powiat wołomiński, Kobyłka, Długa
1 049 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Dębina, Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy
561 400 zł

Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy

powiat nowodworski, Dębina
  • Powierzchnia:
    1 604 m2
  • Cena za m2:
    350 zł

Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy

powiat nowodworski, Dębina, Pańska
561 400 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego!
1 190 000 zł

Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego!

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    1 600 m2
  • Cena za m2:
    743 zł

Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego!

Warszawa, Wawer
1 190 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Olszewnica Stara, Działka na sprzedaż
517 440 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Olszewnica Stara
  • Powierzchnia:
    1 568 m2
  • Cena za m2:
    330 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Olszewnica Stara, Wiejska
517 440 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Olszewnica Stara, Dwie sąsiadujące działki niedaleko Legionowa
470 400 zł

Dwie sąsiadujące działki niedaleko Legionowa

powiat legionowski, Olszewnica Stara
  • Powierzchnia:
    1 568 m2
  • Cena za m2:
    300 zł

Dwie sąsiadujące działki niedaleko Legionowa

powiat legionowski, Olszewnica Stara
470 400 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.