Wyniki wyszukiwania

Ofert: 128

Zmień widok:
powiat nowodworski, Dobrzyń, Wyjątkowa działka na sprzedaż - Dobrzyń gm.Czosnów
700 000 zł

Wyjątkowa działka na sprzedaż - Dobrzyń gm.Czosnów

powiat nowodworski, Dobrzyń
  • Powierzchnia:
    2 197 m2
  • Cena za m2:
    318 zł

Wyjątkowa działka na sprzedaż - Dobrzyń gm.Czosnów

powiat nowodworski, Dobrzyń
700 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Marki - działka budowlana 2193 m²
1 973 700 zł

Marki - działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    2 193 m2
  • Cena za m2:
    900 zł

Marki - działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki, Jana Skrzetuskiego
1 973 700 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Marki - super działka budowlana 2193 m²
1 973 700 zł

Marki - super działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    2 193 m2
  • Cena za m2:
    900 zł

Marki - super działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki, Rocha Kowalskiego
1 973 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Choszczówka, Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy
2 000 000 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka
  • Powierzchnia:
    2 173 m2
  • Cena za m2:
    920 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka, Dwusieczna
2 000 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skierdy, Działka 2078 m² MPZP MN/U dom biznes Skierdy
649 000 zł

Działka 2078 m² MPZP MN/U dom biznes Skierdy

powiat legionowski, Skierdy
  • Powierzchnia:
    2 078 m2
  • Cena za m2:
    312 zł

Działka 2078 m² MPZP MN/U dom biznes Skierdy

powiat legionowski, Skierdy
649 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Urokliwa działka 2 050 m² Wawer, ul. Wiązowska
1 330 000 zł

Urokliwa działka 2 050 m² Wawer, ul. Wiązowska

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 050 m2
  • Cena za m2:
    648 zł

Urokliwa działka 2 050 m² Wawer, ul. Wiązowska

Warszawa, Wawer, Wiązowska
1 330 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Działka budowlana inwestycyjna z domem
2 650 000 zł

Działka budowlana inwestycyjna z domem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    2 039 m2
  • Cena za m2:
    1 299 zł

Działka budowlana inwestycyjna z domem

Warszawa, Białołęka, Polnych Kwiatów
2 650 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Krubin, Działka budowlana 2032 m2, MPZP
333 000 zł

Działka budowlana 2032 m2, MPZP

powiat legionowski, Krubin
  • Powierzchnia:
    2 032 m2
  • Cena za m2:
    163 zł

Działka budowlana 2032 m2, MPZP

powiat legionowski, Krubin, Jeziorna
333 000 zł
Szczegóły
Marki, Struga, Działka pod MPZP z dużym potencjałem
2 099 000 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem

Marki, Struga
  • Powierzchnia:
    1 949 m2
  • Cena za m2:
    1 076 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem

Marki, Struga, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
2 099 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Serock, Działka budowlana w Serocku w dobrej cenie
459 500 zł

Działka budowlana w Serocku w dobrej cenie

powiat legionowski, Serock
  • Powierzchnia:
    1 918 m2
  • Cena za m2:
    239 zł

Działka budowlana w Serocku w dobrej cenie

powiat legionowski, Serock
459 500 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.