Wyniki wyszukiwania

Ofert: 128

Zmień widok:
Warszawa, Wilanów Powsin, Działka budowlana | 3 WZ | 6 jednostek
3 560 000 zł

Działka budowlana | 3 WZ | 6 jednostek

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    3 750 m2
  • Cena za m2:
    949 zł

Działka budowlana | 3 WZ | 6 jednostek

Warszawa, Wilanów Powsin
3 560 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Działka inwestycyjna w sercu Ursynowa, Warszawa
3 400 000 zł

Działka inwestycyjna w sercu Ursynowa, Warszawa

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    3 416 m2
  • Cena za m2:
    995 zł

Działka inwestycyjna w sercu Ursynowa, Warszawa

Warszawa, Ursynów, Zatorze
3 400 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Rajszew, Działka budowlana 3379 m² I Rajszew k. Warszawy
1 100 000 zł

Działka budowlana 3379 m² I Rajszew k. Warszawy

powiat legionowski, Rajszew
  • Powierzchnia:
    3 379 m2
  • Cena za m2:
    325 zł

Działka budowlana 3379 m² I Rajszew k. Warszawy

powiat legionowski, Rajszew, Polna
1 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Aleksandrów Pierwszy, Działka na sprzedaż
2 132 000 zł

Działka na sprzedaż

Warszawa, Wawer Aleksandrów Pierwszy
  • Powierzchnia:
    3 280 m2
  • Cena za m2:
    650 zł

Działka na sprzedaż

Warszawa, Wawer Aleksandrów Pierwszy, Ks. Sylwestra Szulczyka
2 132 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Arciechów, Przy linii brzegowej Bugu!
359 000 zł

Przy linii brzegowej Bugu!

powiat wołomiński, Arciechów
  • Powierzchnia:
    3 141 m2
  • Cena za m2:
    114 zł

Przy linii brzegowej Bugu!

powiat wołomiński, Arciechów
359 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Secymin Polski, Działka rekreacyjna, zabudowa na zgłoszenie do 70m
90 000 zł

Działka rekreacyjna, zabudowa na zgłoszenie do 70m

powiat nowodworski, Secymin Polski
  • Powierzchnia:
    3 001 m2
  • Cena za m2:
    29 zł

Działka rekreacyjna, zabudowa na zgłoszenie do 70m

powiat nowodworski, Secymin Polski
90 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Dybów-Kolonia, Sprawdź >>> Działka inwestycyjna - Najem-1000m
2 100 zł

Sprawdź >>> Działka inwestycyjna - Najem-1000m

powiat wołomiński, Dybów-Kolonia
  • Powierzchnia:
    3 000 m2
  • Cena za m2:
    0 zł

Sprawdź >>> Działka inwestycyjna - Najem-1000m

powiat wołomiński, Dybów-Kolonia
2 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Piękna działka w Radości
2 923 800 zł

Piękna działka w Radości

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    2 658 m2
  • Cena za m2:
    1 100 zł

Piękna działka w Radości

Warszawa, Wawer Radość
2 923 800 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Nowe Załubice, działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami
780 000 zł

działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami

powiat wołomiński, Nowe Załubice
  • Powierzchnia:
    2 600 m2
  • Cena za m2:
    300 zł

działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami

powiat wołomiński, Nowe Załubice, Kalinowa
780 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Dla dewelopera
5 300 000 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 546 m2
  • Cena za m2:
    2 081 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
5 300 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.