Wyniki wyszukiwania

Ofert: 128

Zmień widok:
powiat wołomiński, Tłuszcz, Działka pod zabudowę mieszkaniową
4 381 440 zł

Działka pod zabudowę mieszkaniową

powiat wołomiński, Tłuszcz
  • Powierzchnia:
    15 648 m2
  • Cena za m2:
    280 zł

Działka pod zabudowę mieszkaniową

powiat wołomiński, Tłuszcz, Łąkowa
4 381 440 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA
1 109 950 zł

DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    14 050 m2
  • Cena za m2:
    79 zł

DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA

powiat wołomiński, Wołomin
1 109 950 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Działka budowlana 1,32 ha | Ursynów | WZ | Jezioro
3 900 000 zł

Działka budowlana 1,32 ha | Ursynów | WZ | Jezioro

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    13 227 m2
  • Cena za m2:
    294 zł

Działka budowlana 1,32 ha | Ursynów | WZ | Jezioro

Warszawa, Ursynów, Trombity
3 900 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Grunt 1,27 ha | budowlano-rolny | gm. Czosnów
1 468 000 zł

Grunt 1,27 ha | budowlano-rolny | gm. Czosnów

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    12 763 m2
  • Cena za m2:
    115 zł

Grunt 1,27 ha | budowlano-rolny | gm. Czosnów

powiat nowodworski, Czosnów, Żwirowa
1 468 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Działka budowlana+ działka rolna | MPZP | 12763m2
1 467 745 zł

Działka budowlana+ działka rolna | MPZP | 12763m2

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    12 763 m2
  • Cena za m2:
    115 zł

Działka budowlana+ działka rolna | MPZP | 12763m2

powiat nowodworski, Czosnów, Żwirowa
1 467 745 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Małopole, Przemysłowa, mpzp, dojazd asfaltem, serwisówka S8
2 490 000 zł

Przemysłowa, mpzp, dojazd asfaltem, serwisówka S8

powiat wołomiński, Małopole
  • Powierzchnia:
    12 169 m2
  • Cena za m2:
    204 zł

Przemysłowa, mpzp, dojazd asfaltem, serwisówka S8

powiat wołomiński, Małopole, Warszawska
2 490 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Dąbrowa Leśna, w Kampinoskim parku, MPZP, Unikat!!
11 000 000 zł

Dąbrowa Leśna, w Kampinoskim parku, MPZP, Unikat!!

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    12 046 m2
  • Cena za m2:
    913 zł

Dąbrowa Leśna, w Kampinoskim parku, MPZP, Unikat!!

powiat warszawski zachodni, Łomianki
11 000 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Trojany, Działka na sprzedaż
1 999 000 zł

Działka na sprzedaż

powiat wołomiński, Trojany
  • Powierzchnia:
    11 968 m2
  • Cena za m2:
    167 zł

Działka na sprzedaż

powiat wołomiński, Trojany
1 999 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Nadma, Przemysłowo-usługowa, przy zjeździe S8, asfalt!
4 000 000 zł

Przemysłowo-usługowa, przy zjeździe S8, asfalt!

powiat wołomiński, Nadma
  • Powierzchnia:
    11 600 m2
  • Cena za m2:
    344 zł

Przemysłowo-usługowa, przy zjeździe S8, asfalt!

powiat wołomiński, Nadma, Kozłówek
4 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Groszówka, Wesola Groszówka- Inwestycja PREMIUM
9 500 000 zł

Wesola Groszówka- Inwestycja PREMIUM

Warszawa, Wesoła Groszówka
  • Powierzchnia:
    10 458 m2
  • Cena za m2:
    908 zł

Wesola Groszówka- Inwestycja PREMIUM

Warszawa, Wesoła Groszówka, Adama Mickiewicza
9 500 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.